Засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС від 23.04.2020 року

23.04.2020

23 квітня відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Міський голова – голова комісії Володимир Василенко ознайомив присутніх з рішенням Кабінету Міністрів України https://www.kmu.gov.ua/news/uryad-prodovzhiv-karantin-do-11-travnya, обласної регіональної комісії з ТЕБ і НС стосовно продовження карантинних заходів до 11 травня 2020 року з метою недопущення розповсюдження коронавірусної хвороби. Вільногірська міська комісія прийняла аналогічне рішення.

Ще одним важливим питанням, що обговорювалось на засіданні, було перенесення проведення поминальних заходів на червень. Члени комісії ознайомились з постановою № 11 щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні, підписаною 21 квітня 2020 року  головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком.

Щодо ситуації по нашому місту, було вирішено рекомендувати громадянам утриматися від відвідування кладовища. Наше кладовище знаходиться на території Верхньодніпровського району, тому виконання заходів та рекомендацій щодо запобігання поширенню вірусу контролюватиме спільно поліція Верхньодніпровщини і Вільногірська.

Міська влада наполегливо рекомендує жителям міста утриматись від відвідування кладовища у поминальні дні, не допустити спалаху інфекції у нашому місті.