Звернення міського голови Володимира Василенка з нагоди відзначення в Україні Дня Європи

15.05.2020

Шановні вільногірці!

Від душі вітаю вас з Днем Європи. Курс України на європейську інтеграцію має для нашого народу стратегічне значення. Ми не лише визнаємо загальноєвропейські цінності: верховенство права, свободу, демократію, а й виборюємо право розбудовувати свою державу на цих засадах, розвивати її як повноправну європейську країну.

Немає жодного сумніву, що проводячи активну волелюбну політику, проявляючи самоповагу і рішучість, Україна посяде гідне місце у колі країн Євросоюзу, адже наша держава з давніх давен є співтворцем європейської цивілізації.

Впевнений, що український народ зробить все для втілення мрії. Щиро бажаю всім наполегливості та співпраці у досягненні загальнонаціональної мети, стійкості у переконаннях та віри у власні сили.

Україна – це Європа! Зі святом, дорогі земляки!

Міський голова Володимир Василенко