Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Список депутатських комісій

Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

VІІ скликання станом на 01.07.2017 року

 

Депутатська комісія з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності, регуляторної політики, місцевого самоврядування,взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи

 

Голова комісії:                 

Федоранич Артем Вікторович

 

Члени комісії :  

  Новікова Олена Олександрівна                                         Денисюк Валерій  Васильович                         Калініченко Олег   Григорович                

        Буряк Іван Іванович                                     Архипова Світлана Олександрівна                                            

 

Депутатська комісія з питань соціально-економічного розвитку міста, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, побутового та торгівельного обслуговування населення

 

Голова комісії: 

Сміяненко Ірина Володимирівна

 

Члени комісії :

     Русак Тетяна  Григорівна                                                   Шульгань  Андрій Анатолійович                                         Костін Роман Олександрович

     Крюкова Наталія Олександрівна

 

Депутатська комісія з питань освіти, охорони здоров”я, культури, спорту, молоді, соціального захисту населення та зв'язків з громадськістю і ЗМІ

 

                        Голова комісії:                                     

Зубаровський  Олександр Сергійович

Члени комісії :  

     Коцюба Сергій Миколайович

     Бундз Олександр  Йосипович

     Камко Світлана Вікторівна

     Лівадня Ірина Вікторівна

 

Депутатська комісія з питань регулювання земельних відносин, природокористування та екології

 

Голова комісії:   

Скрипник Олена Павлівна

 

Члени комісії :   

          Повстень Юлія Миколаївна

          Єгоров Максим Леонідович

          Крижан Тетяна Миколаївна                                            

Депутатська комісія з питань міського господарства, промисловості, енергетики, транспорту, зв'язку, архітектури та будівництва

 

Голова комісії:     

Крюков Євген Володимирович

 

Члени комісії : 

      Мельник Володимир Володимирович

      Демчишак Юрій Михайлович

      Дроздіна Людмила Григорівна

      Мелащенко Юрій Миколайович