Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Постанови Вільногірської міської територіальної виборчої комісії

Постанова ВМТВК від 05.09.2020р. № 3 "Про утворення територіальних виборчих округів з перших виборів депутатів Вільногірської міської ради  Кам’янського району Дніпропетровської області  встановлення їх меж та присвоєння їм порядкових номерів"

Постанова ВМТВК від 26.09.2020р. № 5 "Про реєстрацію кандидатів у депутати Вільногірської міської ради Кам’янського району Дніпропетровської області, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати висунутих Дніпропетровською обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПРОПОЗИЦІЯ" 

Постанова ВМТВК від 26.09.2020р. № 6 "Про реєстрацію кандидатів у депутати Вільногірської міської ради Кам’янського району Дніпропетровської області, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати висунутих Дніпропетровською обласною організацією   ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" 

Постанова ВМТВК від 26.09.2020р. № 7 "Про реєстрацію кандидатів у депутати Вільногірської міської ради Кам’янського району Дніпропетровської області, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати висунутих Дніпропетровською обласною організацією   ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ"

Постанова ВМТВК від 26.09.2020р. № 8 "Про реєстрацію кандидатів у депутати Вільногірської міської ради Кам’янського району Дніпропетровської області, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати висунутих Дніпропетровською обласною організацією    ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК ВІЛКУЛА "УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА" 

Постанова ВМТВК від 26.09.2020р. № 9 "Про реєстрацію кандидатів у депутати Вільногірської міської ради Кам’янського району Дніпропетровської області, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати висунутих Вільногірською міською організацією  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" 

Постанова ВМТВК від 26.09.2020р. № 10 "Про реєстрацію кандидатів у депутати Вільногірської міської ради Кам’янського району Дніпропетровської області, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати висунутих Вільногірською міською організацією ПАРТІЇ "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ" Дніпропетровської області 

Постанова ВМТВК від 26.09.2020р. № 11 "Про реєстрацію кандидатів у депутати Вільногірської міської ради Кам’янського району Дніпропетровської області, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати висунутих Дніпропетровською обласною організацією  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" 

Постанова ВМТВК від 26.09.2020р. № 12 "Про реєстрацію кандидатів у депутати Вільногірської міської ради Кам’янського району Дніпропетровської області, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати висунутих Дніпропетровською регіональною оргацізацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" 

Постанова ВМТВК від 26.09.2020р. № 13 "Про реєстрацію кандидатів у депутати Вільногірської міської ради Кам’янського району Дніпропетровської області, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати висунутих Дніпропетровською обласною організацією ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКА СИЛА" 

Постанова ВМТВК від 26.09.2020р. № 14 "Про реєстрацію кандидатів у депутати Вільногірської міської ради Кам’янського району Дніпропетровської області, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати висунутих Дніпропетровською обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ" 

Постанова ВМТВК від 26.09.2020р. № 15 "Про реєстрацію кандидатів у депутати Вільногірської міської ради Кам’янського району Дніпропетровської області, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати висунутих Дніпропетровською обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОМАНДА ЛЕВЧЕНКА "НАРОДОВЛАДДЯ" 

Постанова ВМТВК від 26.09.2020р. № 16 "Про реєстрацію кандидатів у депутати Вільногірської міської ради Кам’янського району Дніпропетровської області, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати висунутих Дніпропетровською територіальною організацієюПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Постанова ВМТВК від 26.09.2020р. № 17 "Про реєстрацію Василенко Володимира Павловича кандидатом на посаду Вільногірського міського голови  Кам'янського району Дніпропетровської області висунутого Дніпропетровською обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПРОПОЗИЦІЯ"

Постанова ВМТВК від 26.09.2020р. № 18 "Про реєстрацію Новікової Олени Олександрівни кандидатом на посаду Вільногірського міського голови  Кам'янського району Дніпропетровської області висунутого Дніпропетровською обласною організацією  ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" 

Постанова ВМТВК від 26.09.2020р. № 19 "Про реєстрацію Носова Костянтина Володимировича кандидатом на посаду Вільногірського міського голови Кам'янського району Дніпропетровської області висунутого Дніпропетровською обласною організацією    ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ"

Постанова ВМТВК від 26.09.2020р. № 20 "Про реєстрацію Федоренко Віталія Павловича кандидатом на посаду Вільногірського міського голови  Кам'янського району Дніпропетровської області висунутого Дніпропетровською обласною організацією  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК ВІЛКУЛА "УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА"

Постанова ВМТВК від 26.09.2020р. № 21 "Про реєстрацію Звягінцева Віктора Володимировича кандидатом на посаду Вільногірського міського голови  Кам'янського району Дніпропетровської області висунутого шляхом самовисування"

Постанова ВМТВК від 26.09.2020р. № 22 "Про реєстрацію Сторожко Романа Володимировича кандидатом на посаду Вільногірського міського голови  Кам'янського району Дніпропетровської області висунутого шляхом самовисування" 

Постанова ВМТВК від 26.09.2020р. № 23 "Про реєстрацію Штамбург Олега Миколайовича кандидатом на посаду Вільногірського міського голови  Кам'янського району Дніпропетровської області висунутого Дніпропетровською обласною організацією  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" 

Постанова ВМТВК від 26.09.2020р. № 24  "Про реєстрацію Штан Людмили Євгенівни кандидатом на посаду Вільногірського міського голови Кам'янського району Дніпропетровської області висунутого шляхом самовисування"

Постанова ВМТВК від 26.09.2020р. № 25 "Про реєстрацію Крюкова Євгена Володимировича кандидатом на посаду Вільногірського міського голови  Кам'янського району Дніпропетровської області висунутого Дніпропетровською обласною організацією  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ"

Постанова ВМТВК від 26.09.2020р. № 26 "Про реєстрацію Лапуди Олександра Борисовича кандидатом на посаду Вільногірського міського голови Кам'янського району Дніпропетровської області висунутого Дніпропетровською обласною організацією  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОМАНДА ЛЕВЧЕНКА "НАРОДОВЛАДДЯ" 

Постанова ВМТВК від 30.09.2020р. № 35 "Про результати жеребкування, щодо визначення номерів місцевих організацій політичних партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетені з виборів депутатів Вільногірської міської ради Кам’янського району Дніпропетровської області" 

Постанова ВМТВК від 07.10.2020р. № 37 "Про скасування реєстрації Носова Костянтина Володимировича кандидатом на посаду Вільногірського міського голови  Кам'янського району Дніпропетровської області висунутого Дніпропетровською обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ" 

Постанова ВМТВК від 07.10.2020р. № 38 "Про затвердження тексту виборчих бюлетенів для голосування з виборів депутатів Вільногірської міської ради Кам’янського району Дніпропетровської області та Вільногірського міського голови Кам’янського району Дніпропетровської області на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року" 

Постанова ВМТВК від 09.10.2020р. № 39 "Про утворення дільничних виборчих комісій звичайних виборчих дільниць з місцевих виборів" 

Постанова ВМТВК  від 05.11.2020р. № 61 "Про обрання Василенко Володимира Павловича Вільногірським міським головою Кам'янського району  Дніпропетровської області" 

Постанова ВМТВК від 05.11.2020р. № 62 "Про результати виборів депутатів Вільногірської міської ради Кам'янського району  Дніпропетровської області" 

Постанова ВМТВК  від 05.11.2020р. № 63 "Про визнання обраним депутатом Вільногірської міської ради Кам'янського району Дніпропетровської області наступного за черговістю кандидата в депутати" 

Постанова ВМТВК від 05.11.2020р. № 64 "Про визнання обраним депутатом Вільногірської міської ради Кам'янського району Дніпропетровської області наступного за черговістю кандидата в депутати"