АРХІВНІ УСТАНОВИ РОЗПОЧАЛИ ЗБИРАТИ КОЛЕКЦІЮ ДОКУМЕНТІВ, ЩО СТОСУЮТЬСЯ COVID-19

Шановні мешканці м.Вільногірська!

На виконання доручення Державної архівної служби України архівний відділ виконавчого комітету Вільногірської міської ради Дніпропетровської області розпочинає роботу щодо формування архівної колекції відео- та фотодокументів подій про спалах, перебіг, боротьбу  з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Зібрані документи про соціально-економічні, політичні та культурні аспекти COVID-19 нададуть змогу нашим нащадкам сформувати  уявлення про пандемію коронавірусу, подивитись на події, які сталися з українцями під час боротьби з коронавірусною інфекцією.

Запрошуємо мешканців міста долучитися до формування цієї архівної колекції та надати на нашу електронну адресу 2527614707@mail.gov.ua або на адресу вул. Центральна, буд.8, м.Вільногірськ  фото- та відео документи, пов’язані із зазначеними подіями.