Вільногірська міська рада — офіційний сайт

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ М.ВІЛЬНОГІРСЬК, ВІДРЕМОНТОВАНИЙ ЗА ПІДТРИМКИ УРЯДУ НІМЕЧЧИНИ.

27.09.2019

Центр надання адміністративних послуг м.Вільногірськ, відремонтований за підтримки уряду Німеччини

ЦНАП було відремонтовано та обладнано за підтримки німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, що діє за дорученням уряду Німеччини.

Це справді велике досягнення, і ми пишаємося тим, що саме наша Вільногірська громада отримала можливість радіти обладнаному за сучасними вимогами центру.  У квітні цього року  було розпочато реконструкцію будівлі та ремонтні роботи, це не було б можливим без вагомої підтримки партнерів проекту - Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) за підтримки уряду Німеччини, проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням ВПО» на умовах                     співфінансування з Вільногірською міською радою.

GIZ співпрацює з Центром з 2017 року. Протягом трьох років для співробітників ЦНАПу було організовано та проведено низку тренінгів з покращення якості надання адміністративних послуг, ефективної комунікації, юридичних питань та ін., освітніх подорожей та семінарів. Заклад було обладнано сучасною технікою та забезпечено мобільним кейсом, який дозволяє мешканцям віддалених районів, людям з інвалідністю та людям похилого віку отримувати необхідні послуги, не відвідуючи установи, які ці послуги надають.

Під час ремонтних робіт було утеплено фасад ЦНАПу, замінено дах, відремонтовані внутрішні приміщення, оновлено вентиляцію та змонтовано систему рекуперації повітря. Все це дозволило зробити будівлю більш енергоефективною та покращити умови праці та отримання послуг для співробітників та відвідувачів центру, організувати надання послуг у найкоротший строк та запровадити новий підхід до прийому заявників – у відкритому приміщенні замість кабінетно-коридорної системи.

На даний час, згідно з затвердженим переліком, громадяни можуть отримувати у Центрі 151 вид адміністративних послуг, зокрема:

  • послуги землеустрою;
  • реєстрації нерухомого майна та бізнесу;
  • реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб;
  • послуги державної міграційної служби;
  • послуги архітектури і містобудування;
  • реєстрація транспортних засобів;
  • заміна посвідчення водія;
  • та багато інших.

 


« Повернутись