Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Про комплексну послугу «Я – ветеран»

15.05.2023

   У Дніпропетровській області запроваджено єдиний сервіс для захисників, їхніх рідних та сімей загиблих бійців «Я-ветеран». Відповідний Меморандум підписали 87 учасників. У тому числі – Міністерство у справах ветеранів України. Документом дали старт унікальному для країни сервісу. Він передбачає нові механізми і підхід для вирішення основних проблем цільової групи - ветеранів україно-російської війни та членів їх сімей, шляхом отримання ними адміністративних, соціальних, побутових і культурних послуг за принципом «єдиного вікна».

Комплексну послугу «Я – ветеран» з 15 травня 2023 року надають і в нашій громаді - у Центрі надання адміністративних послуг «Муніципальний центр послуг м. Вільногірськ».

Відповідне рішення № 1159-46/VІІІ 11 травня 2023 року прийнято на 46 позачерговій сесії Вільногірської міської ради.

 

Комплексна послуга включає в себе наступні послуги:

 

Суб’єкт надання адміністративної послуги - Вільногірський  відділ Кам’янської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості:

 1. Інформування про соціальні послуги служби зайнятості.
 2. Реєстрація безробітних у службі зайнятості.
 3. Професійна підготовка, перепідготовка та підвищення  кваліфікації зареєстрованих безробітних.
 4. Професійна консультація.
 5. Єдиний портал вакансій –  http://jobportal.dcz.gov.ua/.
 6. Інформування про додаткові гарантії сприяння працевлаштуванню.
 7. Видача ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці.
 8. Консультування щодо механізму реєстрації на веб-сайті державної служби зайнятості.

 

 

Суб’єкт надання адміністративної послуги - управління архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради Дніпропетровської області:                                                        

 1. Надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 2. Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 3. Надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.
 4. Надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 5. Надання дозволу на виготовлення технічної документації землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 6. Затвердження  технічної документації землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 7. Передача в користування земельної ділянки комунальної власності.
 8. Передача у власність земельної ділянки комунальної власності.
 9. Надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності.
 10. Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.
 11. Надання будівельного паспорта забудови земельної ділянки.
 12. Присвоєння поштової адреси об′єктам нерухомого майна.

 

 

Суб’єкт надання адміністративної послуги - Департамент соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області:

 1. Встановлення статусу, видача посвідчень, продовження строку дії посвідчень (вклеювання бланка-вкладки) членам сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни та членам сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України.
 2. Встановлення статусу, видача посвідчень, продовження строку дії посвідчень (вклеювання бланка-вкладки) особам з інвалідністю внаслідок війни.
 3. Встановлення статусу, видача посвідчень постраждалим учасникам Революції Гідності.
 4. Встановлення статусу, видача посвідчень постраждалим учасникам війни.
 5. Позбавлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни, члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України та постраждалого учасника Революції Гідності за заявою особи.
 6. Видача нового посвідчення особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни, членам сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, членам сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, постраждалим учасникам Революції Гідності замість непридатного / втраченого та у разі зміни особистих даних.
 7. Видача направлення на отримання послуг з соціальної та професійної адаптації.
 8. Призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей.
 9. Призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.
 10. Надання згоди на перерахування коштів як оплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей.
 11. Надання згоди на перерахування коштів як оплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.
 12. Взяття на облік учасників бойових дій на безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівкою).
 13. Взяття на облік учасників бойових дій на одержання компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування.
 14.  Взяття на облік осіб з інвалідністю внаслідок війни для безоплатного позачергового щорічного забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівки) з компенсацією вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад.
 15. Взяття на облік осіб з інвалідністю внаслідок війни для забезпечення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки.
 16. Взяття на облік учасників війни на безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівкою).
 17. Взяття на облік учасників війни на одержання компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування.
 18. Взяття на облік членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівкою).
 19. Взяття на облік членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на одержання компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування.
 20. Взяття на облік осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною на безоплатне першочергове забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівкою).
 21. Взяття на облік учасників Революції Гідності на забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівкою).
 22. Видача талонів на проїзд один раз на рік (туди і назад) залізничним, водним, повітряним або міжміським автомобільним транспортом для осіб з інвалідністю внаслідок війни I і II груп, осіб, які супроводжують особу з інвалідністю внаслідок війни І групи (не більше 1 супроводжуючого).
 23. Видача талонів на безплатний проїзд один раз на два роки (туди і назад) залізничним, водним, повітряним або міжміським автомобільним транспортом незалежно від наявності залізничного сполучення або проїзду один раз на рік (туди і назад) зазначеними видами транспорту з 50-процентною знижкою вартості проїзду для осіб з інвалідністю внаслідок війни III групи.
 24. Прийняття рішення щодо надання соціальної послуги з соціальної адаптації.
 25. Взяття на облік для  оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

26.   Безкоштовне харчування дітей загиблих (померлих) ветеранів війни та дітей членів сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України.

 

 

Суб’єкт надання адміністративної послуги – Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області:

 1. Надання учасникам бойових дій та постраждалим учасникам Революції Гідності 75-процентної знижки плати за користування житлом (квартирна плата), комунальними послугами (газом, електроенергією та іншими послугами), скрапленим балонним газом,  в межах середніх норм споживання та 75-процентної знижки вартості палива, в тому числі рідкого, в межах норм, встановлених для продажу населенню.
 2. Надання особам з інвалідністю внаслідок війни 100-процентної знижки плати за користування житлом (квартирна плата), комунальними послугами (газом, електроенергією та іншими послугами), скрапленим балонним газом,  в межах середніх норм споживання та 100-процентної знижки вартості палива, в тому числі, рідкого, в межах норм, встановлених для продажу населенню.
 3. Надання сім’ям загиблих (померлих) ветеранів війни 50-процентної знижки плати за користування житлом (квартирна плата), комунальними послугами (газом, лектроенергією та іншими послугами), скрапленим балонним газом, в межах середніх норм споживання та 50-процентної знижки вартості палива, в тому числі рідкого, в межах норм, встановлених для продажу населенню.
 4. Звільнення осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, і членів їх сімей, які проживають разом з ними, від квартирної плати незалежно від форми власності житлового фонду, від оплати комунальних послуг (водопостачання, каналізація, газ, електроенергія, гаряче водопостачання, центральне опалення, а в будинках, що не мають центрального опалення, - надання палива, придбаного у межах норм, установлених для продажу населенню, та інші види комунальних послуг), від оплати скрапленого балонного газу для побутових потреб, від плати за користування домашнім телефоном і позавідомчою охоронною сигналізацією житла незалежно від виду житлового фонду.
 5. Надання учасникам війни 50-процентної знижки плати за користування житлом (квартирна плата), комунальними послугами (газом, електроенергією та іншими послугами), скрапленим балонним газом в межах середніх норм споживання та 50-процентної знижки вартості палива, в тому числі рідкого, в межах норм, встановлених для продажу населенню.

« Повернутись