Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Новини

29.11.2023
29 листопада
Сьогодні відбулось пленарне засідання міської ради. Опрацьовано 27 питань.
Депутати прийняли рішення про затвердження загальної чисельності виконавчих органів Вільногірської міської ради Дніпропетровської області у новій редакції, про внесення змін до міської цільової Програми „Захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, створення та використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій, їх наслідків, оперативного реагування на них та забезпечення пожежної безпеки у Вільногірській міській територіальній громаді на 2022-2026 роки”, питання щодо внесення змін ще до низки міських цільових програм та інші. Одне з питань порядку денного стосувалось обрання секретаря міської ради. Моя пропозиція була на цю посаду - Юрій Мелащенко, депутат кількох скликань.
Рішення не набрало необхідної кількості голосів.
В цілому ситуація на території громади керована. Населенню надаються соціальні, комунальні та інші послуги. В межах наших фінансових можливостей виконуються всі програмні та поточні завдання.
Віримо в Україну!
Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО
...

Детальніше »

28.11.2023

Про організацію надання соціальних послуг для осіб з інвалідністю у рамках фінансової підтримки громадських об’єднань осіб з інвалідністю...

Детальніше »

25.11.2023

Шановні земляки!

Майже кожен з нас із дитинства знає від рідних життєві історії, пов'язані з голодоморами. У багатьох родинах були жертви штучно створеного голоду. Архівні документи свідчать, що сталінський геноцид носив масовий характер. І це дійсно не забути, не викреслити з життя Українського народу.
Другий рік поспіль ми згадуємо події трьох голодоморів в умовах повномасштабної війни, яку розв'язала проти нашої країни росія, пряма спадкоємиця сталінського тоталітарного режиму. Пройшло 90 років, а методи і мета ті самі - знищення і депортація українців, руйнація населених пунктів, інфраструктури. Московія прагне знищити нашу ідентичність, культуру, мову Українського народу.
Якщо їхні попередники на довгі роки замовчували і приховували факти голодоморів, то у наш час ворог навіть не криється. Крім фізичного знищення українців розгорнуті зухвалі дезінформаційні та пропагандистські кампанії. На меті посіяти розбрат у нашому суспільстві, спотворити реальну картину подій, приховати рашистські злочини. Не вийде! Світ інший, час інший, ми інші.

Ми вшановуємо пам'ять всіх наших співвітчизників у непростих умовах. Пам'ять про Голодомор сьогодні є чинником суспільної мобілізації українців і світової спільноти для протидії агресору, єднання усіх верств населення, Сил Оборони для протистояння московському геноциду, захисту власної держави і забезпечення нашої Перемоги.

Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо.


Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО
...

Детальніше »

23.11.2023

В Україні запроваджують пробаційний нагляд як основний вид покарання і альтернативу позбавленню та обмеженню волі. Цей закон про зміни до Кримінального кодексу про вдосконалення кримінального покарання в умовах воєнного стану підписав президент Володимир Зеленський. Пробаційний нагляд означає, що засуджені за деякі кримінальні злочини відбуватимуть покарання без ізоляції від суспільства, тобто не у в’язниці....

Детальніше »