Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Новини

29.03.2023

Вільногірська громада готується до останньої зустрічі ще з одним земляком, який віддав власне життя за свободу і життя мільйонів українців.

Вільногірець Віталій Іванович РОМАНОВСЬКИЙ загинув під населеним пунктом Довгеньке Ізюмського району Харківської області. ...

Детальніше »

29.03.2023
У Пунктів незламності - нові графіки роботи.
✅ В районних військових адміністраціях, старостатах та міськрадах вони працюють в робочі години цих установ.
✅ Пункти незламності Нікопольської громади працюють цілодобово.
☝️Решта Пунктів готові до відкриття, щойно з’явиться така потреба.
...

Детальніше »

27.03.2023

На жаль, новий робочий тиждень розпочинаємо з трагічного офіційного  повідомлення, яке отримали від військових:  захищаючи від загарбників нашу державу, в Харківській області героїчно загинув наш земляк Віталій Іванович РОМАНОВСЬКИЙ. ...

Детальніше »

27.03.2023

Навесні 2022 року Україна здобула перші успіхи у звільненні захопленних під час повномасштабного вторгнення територій. Впродовж місяця, від початку березня, деокупувала понад 1 тис населених пунктів на Київщині, Чернігівщині, Сумщині, Житомирщині.  

Перший «жест доброї волі» загарбники розпочали з села у Київській області – Мощуна. Далі – більше. Окупантів погнали з Ірпеня, Гостомеля, Бородянки, Ворзеля, Бучі, Тростянця, Охтирки. Вже на початку квітня 2022-го Київську, Чернігівську, Житомирську, Сумську області звільнили повністю.  ...

Детальніше »

27.03.2023

Буча, Ірпінь, Гостомель – міста, які відтепер назавжди закарбовано в генетичній пам’яті українців як місця, де на початку повномасштабного вторгнення точилися запеклі бої з ворогом, російські окупанти чинили масові вбивства цивільного населення, знущалися над людьми, займалися тотальною руйнацією. Попри надважкі випробування, Буча, Ірпінь та Гостомель не лише вистояли, а й стали щитами для столиці нашої держави, не давши ворогу можливість окупувати Київ. У березні 2022 року за рішенням Президента України цим містам було присвоєну почесну відзнаку «Місто-герой».

31 березня Укрпошта презентуватиме поштовий блок «Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель», присвячений цим містам-героям. Погашення «Перший день» традиційно відбудеться в київському головпоштамті. Спецпогашення проходитиме в Ірпені, Бучі та Гостомелі. Одночасно із веденням в обіг нового поштового блоку Укрпошта запроваджує постійно діючі штемпелі з перевідною датою «Місто Героїв. Буча», «Місто Героїв. Ірпінь», «Місто Героїв. Гостомель», які закріпляються за відповідними відділеннями поштового зв’язку цих міст і будуть доступні клієнтам у будь-який день.
На поштових марках блоку зображено документальні фото зі знищеною колоною ворожої техніки на вулиці Вокзальній в Бучі, переправи через річку Ірпінь, яка була головним шляхом евакуації для мирного населення та малюнок найбільшого в світі транспортного літака АН-225 «Мрія» на аеродромі в Гостомелі, який знищили окупанти. Крім того, у дизайні блоку використано зображення червоно-білої сигнальної стрічки, якою традиційно огороджуються місця злочинів.
...

Детальніше »