Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Новини

06.12.2022

Сьогодні всі українці вітають один одного з Днем Збройних Сил України. Вітаю ще раз всіх вас, шановні, всіх наших військових, всіх цивільних, хто взяв у руки зброю, щоб боронити рідну Україну від нашестя рашистів....

Детальніше »

06.12.2022

Дорогі земляки!
Від усієї громади щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України. 
За роки російської навали наша армія, без сумніву, стала однією з кращих і сильніших армій світу. Нам допомагають країни-друзі, у нас прекрасне високопрофесійне командування. Все це дуже важливо. Але ще один секрет криється, напевне, у міцному єднанні фронту і тилу в справі перемоги над ворогом. 
Працюючи на армію, на підтримку тимчасових переселенців, на порятунок економічного благополуччя країни, ми живемо зараз надією і вірою у наші Збройні Сили. Ви – наша опора, наша сила і наша гордість!
Земний уклін всім нашим захисникам. 
Вічна світла пам’ять всім, хто віддав життя за нас. 
Герої не вмирають. Вони завжди житимуть в нашій пам’яті, в кожному серці. 
Слава Героям! Слава Україні!
...

Детальніше »

05.12.2022

Шановна громадо! 
Вітаю всіх вас із Днем волонтера. Український народ настільки щедрий, доброзичливий і чуйний, що поняття волонтерство просто невід’ємне від нього. Це одна із його найкращих і найважливіших якостей. 
Волонтери – це ті, хто зацікавлений у соціальному розвитку, позитивних змінах у суспільстві. Наше волонтерство – добровільна соціальна діяльність, що стосується багатьох напрямків і видів допомоги як за мирних часів, так і під час війни. І неможливо визначити найголовніші серед них. 
Ми ніколи не взнаємо достеменно імена всіх, хто своєю кров’ю рятує життя інших. Донорство завжди було і залишається одним із найпочесніших видів волонтерства.
Хтось присвячує себе турботі про тварин, безпритульних, хворих, непотрібних, забутих. І це стає частиною життя цих людей, їхнім обов’язком, їхньою місією на цій землі. Хтось турбується про екологію. Ця тема також актуальна завжди.
Найбільшої активності волонтерство набирає у часи прямих загроз суспільству, у часи випробувань. Роки війни з росією продемонстрували, наскільки сильні наші люди, наскільки незламні і рішучі. Наскільки політичні або будь-які інші амбіції та уподобання, власні переконання, симпатії не можуть впливати і заважати робити добрі справи, об’єднуватися заради спільної мети.
Від всієї душі висловлюю вдячність всім нашим волонтерам. Вам, жителі Дмитрівського старостинського округу, за випічку, консервацію для фронту. Вам, шановні фермери і працівники фермерських господарств, за борошно, олію, овочі, за пальне – за всю ту допомогу, яку надаєте громаді і державі.
Вдячність жителям міста, працівникам багатьох трудових колективів, нашим пенсіонерам за одяг, постільну білизну, взуття, продукти харчування, гігієни, за ліки, маскувальні сітки, за матеріали та шиття балаклав, бронежилетів, підсумок, за плетені шкарпетки, за «буржуйки», за транспорт, за шини, за ремонт військової техніки, за окопні свічки, за обереги, за участь в патріотичних акціях і ваші донати на підтримку ЗСУ. 
Вдячність всім, хто за власний кошт знаходив, надавав, ремонтував житло для наших переселенців, віддавав власну побутову техніку, меблі, всім, хто допомагав облаштовувати укриття. Всім, хто проводив і продовжує проводити безкоштовні заняття для дітей для дітей і дорослих, надає психологічну підтримку ВПО.
Дякую керівникам промислових підприємств нашої громади, фізичним особам-підприємцям за благодійну допомогу коштами, транспортом, пальним на потреби ЗСУ, громади, ВПО.
Вдячність вітчизняним і міжнародним фондам та організаціям, які розгорнули активну волонтерську діяльність в Україні і співпрацюють з нашою громадою, з нашими громадськими організаціями та благодійними фондами.
Вдячність нашим військовим адміністраціям за організаційну, координаційну роботу, за допомогу у вирішенні багатьох надважливих для громад проблем. 
Дякую всім без виключення. Імена когось більш на слуху, інші роблять власні внески у велику волонтерську роботу без реклами. Ваша діяльність неоціненна. Це величезна матеріальна і моральна підтримка наших визволителів та їхніх родин, вимушених переселенців, один одного, країни. 
Бойовий дух наш, нашої армії, всієї України не дає можливості ворогу навіть зрозуміти, наскільки сильний і вмотивований народ, який живе на цій землі. Наскільки наші громадяни з їхніми загальнонаціональними і просто людськими цінностями відрізняються від тієї сірої маси, яку погнали вбивати і мародерити в нашу країну.
Впевнений, перемога за нами. Все буде Україна! З Днем волонтера!
...

Детальніше »

02.12.2022

Оперативно інформуємо про можливість долучитись зацікавленим підприємствам, організаціям та установам до участі у відкритих конкурсах:

1)     “Отримай річну стипендію від програми Завтра.UА!” (до ЗО.11.2022);...

Детальніше »

01.12.2022

Ситуація в громаді станом на 01.12.2022 контрольована. Критична інфраструктура працює без збоїв. Щоб подолати дефіцит електроенергії у мережах, енергетичні компанії, які працюють на території громади, застосовують екстрені відключення. Вимога стосовно економного використання електрики споживачами всіх категорій залишається в силі....

Детальніше »