Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Новини

01.03.2024

Сьогодні, 1 березня, у Вільногірськ завітав начальник Бахмутської міської військової адміністрації Олексій Рева. Мета – налагодженя партнерських відносин з громадами, у яких знайшли тимчасовий прихисток мешканці Бахмутської МТГ. ...

Детальніше »

29.02.2024

Актуалізація даних є важливою процедурою, адже від неї залежить правильність нарахувань в платіжках, швидкий доступ до онлайн сервісів нашої компанії, коректне інформування, вчасна передача показань та надання актуальної інформації за особовим рахунком....

Детальніше »

27.02.2024

27 лютого.
За останню добу на території нашої громади надзвичайних ситуацій зареєстровано не було.
Всі об’єкти критичної інфраструктури функціонують без збоїв.
Бережіть себе. Все буде Україна!
Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО
...

Детальніше »

24.02.2024

Дата 24 лютого 2022 року навіки запам'ятається всім нам як початок масштабного вторгнення московії в суверенну і незалежну державу Україна, в нашу батьківщину, в наш дім. ...

Детальніше »

23.02.2024

Сьогодні 23 лютого.

У звичайному режимі продовжує працювати критична інфраструктура. Дякуємо за це її працівникам і нашим захисникам.

Не втрачаємо пильності, реагуємо на сигнали повітряної тривоги і дотримуємось правил безпеки. Довіряємо лише офіційній інформації.

Бережіть себе. Тихих усім вихідних.

Все буде Україна!

Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО
...

Детальніше »

23.02.2024

ПАМ'ЯТАЄМО...
20 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання по захисту України від московитів героїчно загинув наш земляк - майор Валерій Анатолійович СОЛДАТЕНКО.
1995 року закінчив Вільногірську середню школу №3 і вступив на перший курс військової кафедри Дніпропетровського державного університету залізничного транспорту.
Брав участь в АТО. Залишився вірним присязі і 2022 року, коли російські загарбники розпочали широкомасштабну агресію проти України.
У рамках кампанії "Гвардія наступу" зараз цей загін став бригадою "Помста" у загальній структурі Державної прикордонної служби України. "Відроджені перемогти!" - з цим гаслом прикордонники бригади мужньо стоять на захисті наших територій, йдуть на найнебезпечніші операції.
...

Детальніше »