Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Новини

22.02.2024

Міністерство соціальної політики України інформує, що з метою нормативного забезпечення реалізації спільного із Всесвітньою продовольчою програмою ООН проекту стосовно додаткових заходів із соціальної підтримки осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 02.02.2024 року № 110 «Про реалізацію спільного з Всесвітньою продовольчою програмою Організації Об`єднаних  Націй проекту стосовно додаткових заходів із соціальної підтримки осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю» (далі – Постанова № 110)....

Детальніше »

22.02.2024

Організація «Sul Lago» спільно з неурядовим товариством «Czysty Swiat» запрошує  на реабілітаційну евакуацію з України до Польщі дітей з батьками або ж представниками з метою поліпшення емоційно-психологічного здоров’я дітей....

Детальніше »

20.02.2024
Шановна громадо!
Сьогодні ми вшановуємо пам'ять Героїв, які віддали життя за свободу та гідність нашої країни, які пробудили свідомість нашої нації, підняли мільйони на боротьбу проти свавілля правлячого тоді режиму, проти корупції і рабства.
Серед тих, хто десять років тому поклав життя на Майдані, на Грушевського, на Інститутській, були люди різних національностей, але їхня боротьба за честь, волю, демократичні цінності, право бути Людиною поклали початок новій Україні, новій сторінці всесвітньої історії.
Для нас вони, як і мільйони їх послідовників, приклад того, яким повинен бути справжній громадянин своєї держави.
День Героїв Небесної Сотні - одна з наших найтрагічніших дат. Таким є і кожний день цієї кривавої російсько-української війни.
Але, всім випробуванням на зло, нескорені, єдині і рішучі, ми йдемо до нашої перемоги.
Подвиг наших Героїв ніколи не буде забутий, а їхні імена залишатимуться в серцях кожного українця.
Сьогодні ми не лише вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні, але й продовжуємо їхню справу.
Єднаймося в цій боротьбі і залишаймося гідними своїх Героїв!
Слава Україні!
 
міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО
...

Детальніше »