Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Новини

02.04.2024
На сьогоднішній день, відмічається поширення проблеми розладів аутистичного спектру у дітей та формування аутизму.
Аутизм або розлади аутистичного спектру – це стани, які містять проблеми з навичками соціальної поведінки і спілкування, сенсорним сприйняттям, рухом і дрібною моторикою, мовою та інтелектуальними здібностями дітей.
Ознаки наявності у дитини «розладів аутистичного спектру» (на те, що особливо повинні звертати увагу батьки):
• відсутність або затримка розмовної мови;
• багаторазове повторення певних фраз;
• мимоволі повторювані рухи, особлива хода (помахи рук, ходьба на пальцях ніг, погойдування);
• швидкоплинний зоровий контакт (або взагалі його відсутність – дитина просто не звертає уваги ні на кого);
• відсутність інтересу до стосунків з однолітками;
• нездатність до участі у спонтанних іграх;
• стійка фіксація на частинах предметів, невміння сприймати картинку в цілому.
Для виявлення та допомоги дітям з РАС призначаються консультації: невролога, психіатра, психолога, логопеда; проводяться коригуючі заняття, починаючи з раннього віку.
В роботі з такими дітьми спеціалісти використовують індивідуальні заняття, спрямовані на концентрацію уваги, мислення та пам’яті. Проводиться робота з батьками.
Якщо вашій дитині необхідна кваліфікована допомога, то ви можете звернутись в КП"СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ МЕДИКО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ"ДОР" за адресою: 49037, місто Дніпро, Шевченківський район, вулиця Тополина, 41, де дитиною буде опікуватись мультидисциплінарна команда спеціалістів, у тому числі психіатра, невролога, психолога, логопеда, ерготерапевта, та фізичного терапевта.
Запис на реабілітацію здійснюється за телефонами:
+38(063)796-01-48; +38(063)796-01-49; +38(068)215-08-07
або електронна пошта: sanatdet1@i.ua. Офіційний сайт центру: sanatdet.dp.ua
За інформацією комунального підприємства «Дніпропетровський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Дніпропетровської обласної ради»
...

Детальніше »

02.04.2024

30 березня у м. Вільногірську в рамках проєкту «Захист внутрішньо переміщених осіб, осіб, які постраждали від конфлікту, та розширення прав і можливостей громадян» відбувся мобілізаційний захід «Україна – це ти». Організаторами виступили ГО «Десяте квітня» та ГО «Моя друга домівка». Проводився він для розмовних клубів ВПО Вільногірська та Дніпра....

Детальніше »

01.04.2024

Міністерство освіти і науки України інформує, що Рада молодих юристів України, Інститут політико-правових та релігійних досліджень, Київська Мала академія наук учнівської молоді за сприяння Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та підтримки Міністерства молоді та спорту України організовують Всеукраїнський молодіжний конкурс «Юридична освіта майбутнього»....

Детальніше »

29.03.2024

Із самого початку будівництва міста і ГМК вільногірці постійно дбали про розвиток спорту, про виховання дітей на принципах здорового способу життя. Крім того, спорт – це і корисне дозвілля, і гарт таких якостей, як цілеспрямованість, витримка, сила духу і, врешті решт, любов до своєї батьківщини, справжня дружба і плече товариша....

Детальніше »