Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Новини

29.05.2023
Добрий день всім!
На території громади за три останні доби надзвичайних подій не зареєстровано. Кожний на своєму робочому місті виконує поставлені перед ним завдання.
Минулими вихідними свої професійні свята відзначили працівники служби екстреної медичної допомоги та поліцейські офіцери громади.
Від всієї громади, від себе особисто дякую всім, хто працює у цих сферах діяльності, хто постійно опікується людьми, їхнім станом, їхніми проблемами. Всі ви, шановні, стоїте на сторожі дуже важливих ланок життя нашого суспільства. Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку.
Хай кожний день наближає всіх нас до перемоги і мирного життя.
Всім плідного робочого тижня, оптимістичного настрою. Дякуємо нашим захисникам за тишу і спокій.
 
Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО
 
 
 
 
...

Детальніше »

27.05.2023
Сьогодні у парковій зоні міста відбувся захід, присвячений Міжнародному дню дітей. Організатором виступив Благодійний фонд "БО "Карітас Кам'янське", який опікується долею внутрішньо переміщених осіб. Ця зустріч з дітьми і дорослими планувалась заздалегідь. Навіть дощ, що прогнозували на сьогодні, не став би на заваді.
Захід розпочали з виконання Гімну України. Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто став жертвами вчорашньої ракетної атаки у Дніпрі.
Звертаючись до всіх учасників заходу, міський голова Володимир Василенко сказав наступне: "Дорогі наші діти, шановні дорослі! Напередодні Міжнародного дня захисту дітей від усієї нашої спільноти висловлюю вдячність організаторам цього святкового заходу: благодійному фонду «Карітас Кам’янське», нашим місцевим волонтерам від Карітаса, від Чероного Хреста, всім благодійникам - підприємствам, установам, приватним підприємцям, волонтерам, які взяли участь у створенні святкової атмосфери для дітей. Дітки, які приїхали у нашу громаду, багато пережили, і таке психологічне розвантаження, родинна атмосфера додадуть їм сили перебороти страхи, знайти нових друзів, повернутися в країну Дитинства. Всі разом – молодці! Окрема подяка Лілії Хрустальовій за активність і наполегливість.
Ніщо, ніякий ворог не відбере у людей права на життя, можливості радіти, посміхатися, отримувати позитивні емоції.
Гарного вам всім дня, смачного куліша, теплого літа, нашої довгоочікуваної перемоги і відновлення нормального щасливого життя. Все це обов’язково здійсниться."
А далі були ігри та розваги для дітей, морозиво, куліш, водичка. А найголовніше - добре, спокійне спілкування на природі.
До заходу долучились місцеві жителі, і діти, і дорослі. Працівники місцевого відділення поліції організували для дітей справжню фотосесію у справжній поліцейській машині.
Творіть добро разом!
...

Детальніше »

26.05.2023
Сьогоднішня доба для нашого обласного центру видалася трагічною. Ворог завдав ракетних ударів по соціальним об’єктам, по житловим будинкам. Є жертви, є поранені… Не вщухають атаки і на Нікопольський район. Всі ми щиро співчуваємо постраждалим. Вкотре переконуємось: росія досягла дна.
 
Тож будьте обережними і уважними. Намагайтесь не залишати наодинці дітей. Слідкуйте за новинами, реагуйте на тривоги.
 
На території нашої громади за добу надзвичайних подій не було зафіксовано.
 
Робочий тиждень добігає кінця. І я бажаю кожному з вас моральної і фізичної рівноваги, спокою, витримки.
 
Все буде Україна!
 
 
 
 
 
Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО
 
 
 
 
...

Детальніше »

25.05.2023
Добрий день, шановна громадо!
 
Сьогодні відбулось пленарне засідання міської ради. Опрацьовано 16 питань. Більшість з них – про внесення змін до міських цільових програм після підбиття підсумків виконання бюджету громади за перший квартал поточного року.
 
За особистою заявою достроково припинив повноваження депутат Вільногірської міської ради Олександр Зубаровський. Дякую Олександрові за плідну роботу, за активну участь в житті нашої громади.
 
На сесії у розділі «Різне» розглянуто також питання стосовно надання УАКБ та ЖКГ протокольного доручення стосовно поетапного впровадження схеми санітарної очистки міста, згідно якої на першому етапі планується придбати 1 сміттєвоз, облаштувати 29 мобільних майданчиків для роздільного збору сміття з установкою близько 80 контейнерів. Це питання давно на часі. До наступної, червневої сесії треба внести пропозиції щодо змін до міської цільової програми розвитку ЖКГ та виділення коштів з бюджету громади на реалізацію першого етапу проєкту.
 
На території громади за добу без змін. Бажаю вам спокою і оптимізму.
 
 
 
 
 
Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО
 
 
 
 
 
 
 
 
...

Детальніше »

24.05.2023

Зміни до порядку призначення житлових субсидій

  Кабінет Міністр України 18 квітня 2023 року ухвалив постанову “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання окремих видів грошової допомоги, пільг і житлових субсидій”....

Детальніше »

24.05.2023
Південно-Східне міжрегіональне управління 
Державної служби з питань праці 
з метою підвищення рівня обізнаності роботодавців та працівників у питаннях законодавства про працю надає наступну інформацію

...

Детальніше »