Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Новини

06.03.2022

Звернення начальника Кам’янської районної військової адміністрації Дніпропетровської області, керівника району територіальної оборони Кам’янського району Олега ГАПІЧА до мешканців Кам’янського району

Шановні мешканці Кам’янського району!
Звертаюсь до Вас з переконливим проханням користуватися тільки перевіреною інформацією з офіційних інформаційних ресурсів.
Не зважайте на фейкову інформацію, яка масово з’являється в соціальних мережах, направлена на підрив авторитету керівників виконавчої влади, яка дестабілізує ситуацію.
Особливо фейковим атакам підпав Кам’янський міський голова Андрій БІЛОУСОВ. Доводжу до Вашого відома, що Андрій БІЛОУСОВ самовіддано, з розумінням та професійно виконує свої обов’язки, враховуючи військовий стан, забезпечує функціонування інфраструктури міста та сприяє роботі інфраструктури всього району. Всі інші голови об’єднаних територіальних громад також працюють самовіддано та професійно.
Звертаюся до правоохоронних органів звернути увагу та посилити відповідну роботу щодо виявлення авторів фейкових матеріалів.
Звертаюся до голів об’єднаних територіальних громад, активу громад посилити проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо недопущення підтримки та розповсюдження фейкових матеріалів, які безпосередньо загрожують нашій обороноздатності.
Будьте пильним. Разом ми сила.
 
01.03.2022
Ситуація у громаді станом на вечір 01.03.2022 керована і контрольована владою.
Всі підприємства, установи, організації, служби функціонують нормально.
Правоохоронні органи та міське добровольче формування тероборони працюють спільно у посиленому режимі.
Перевірено і випробувано систему оповіщення міста: сирени на двух навчальних закладах, культурно-діловому центрі, по лінії ДСНС, а також гучномовці по вулиці Центральна.
Багато містян долучаються до волонтерського руху: плетуть маскувальні сітки для оборонців та фронту, несуть і сортують одяг, їжу, медикаменти, посуд, воду, гігієнічні засоби та багато іншого для ЗСУ, місцевої тероборони, шпиталів, біженців.
Сьогодні гуманітарний штаб звернувся до населення щодо надання прихисту для людей, які зараз їдуть у нашу громаду.
Наші медики із ЦМЛ 2 та 3 березня проведуть навчання для населення з надання першої домедичної допомоги. Вони проходитимуть на базі ЦПНДТ (І школа). Групи по 25 осіб навчатимуться з 10 до 11 ранку і з 11 до 12 години у ці дні. Якщо будуть ще бажаючі, опрацюємо питання створення додаткових груп. Записатися на навчання можете за телефоном 096 775 70 04.
Підприємства надають дерев'яні піддони для облаштування сховищ, допомагають технікою, пальним тощо.
Шановна громадо! Вистоїмо і переможемо! Це і є той справжній і такий необхідний всім нам патріотизм без пафосу і зайвих слів.
Міський голова Володимир Василенко
...

Детальніше »