Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Новини

09.11.2022

На даний час спостерігається тенденція щодо успіхів Збройних Сил України на окремих напрямках ведення бойових дій. Щоденно бійці української армії в складних умовах надають адекватну відсіч російським окупантам. Ми бачимо, як поступово, крок за кроком звільняються населені пункти Херсонщини, Харківщини, Луганщини, Донеччини, Запоріжжя ціною непоправних втрат з боку українців. Разом з тим, російські війська завдають опору, здійснюють ракетні обстріли житлових кварталів Дніпра, Нікополя, Марганця, Синельникове, Кривого Рогу і це тільки у Дніпропетровської області....

Детальніше »

08.11.2022

Пам’ятаємо…
Гірка звістка знову надійшла у нашу громаду: у боях з російськими окупантами загинув уродженець Вільногірська Дмитро Ігоревич РАКУТА. 
Ще один член нашої громади, ще один громадянин України віддав життя за її територіальну цілісність, за мирне небо, за нашу свободу.
Дмитро народився у м.Вільногірськ у 1991 році. 
Навчався в загальноосвітній школі №5, потім у нашому технікумі, далі – у м.Кам’янське. Здобув економічну спеціальність. 
Повернувся в місто, працевлаштувався у філію «Вільногірський ГМК» АТ «ОГХК» помічником машиніста екскаватора на ГТВ. 
У вільний час захоплювався автосправою та музикою. 
Наприкінці лютого 2022 року розпочалась широкомасштабна російська агресія. 14 травня Дмитра призвано на військову службу І-м відділом Кам’янського РТЦК та СП Дніпропетровської області.
 Служив у мотопіхотному відділенні мотопіхотного батальйону однієї з військових частин ЗСУ. У боях проявив себе як мужній і звитяжний воїн, як вірний син своєї країни.
Дмитро Ігоревич РАКУТА героїчно загинув під час виконання бойового завдання 02 листопада 2022 року в районі населеного пункту Білогорівка Луганської області. 
До останнього дня, останньої хвилини свого життя воїн залишився вірним військовій присязі.
Вільногірська громада висловлює щирі співчуття батькам Дмитра Людмилі Миколаївні та Ігорю Володимировичу, всій його родині, друзям, колегам по роботі, фронтовим побратимам. Кожна втрата – горе для всіх нас, невимовний біль. 
Вічна світла пам’ять Герою. 
Його ім’я навіки вписане не лише в історію міста, а й всієї країни. Низький уклін захисникові…
Прощання з Дмитром Ігоревичем РАКУТОЮ відбудеться завтра, 09 листопада, о 12:00 на площі перед Палацом культури та спорту «Металург». Запрошуємо жителів громади віддати шану Герою та взяти участь у церемонії прощання. 
Поховають воїна на Алеї Слави міського кладовища.
Слава і шана Герою!

...

Детальніше »

08.11.2022

Ситуація в громаді станом на 08.11.2022

Невтішна для всіх нас новина: ще одна втрата на фронті, убитий ворогом ще один наш земляк, вільногірець – Дмитро Ігорович Ракута.
До кінця залишившись вірним військовій присязі, загинув у бою за Україну в Луганській області.
Наші щирі співчуття рідним та близьким воїна.
Завтра, 09.11.2022, о 12:00 на площі перед ПК та С «Металург» відбудеться церемонія прощання з Героєм.
Шановна громадо, прошу підтримати родину бійця у цей скорботний час своєю участю у церемонії.
Безсмертна і вічна слава нашим Героям!
Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО
...

Детальніше »

07.11.2022

Фонд нарахував 25,7 млн гривень допомог напряму евакуйованим працівникам

Аби гарантувати для українців отримання матеріального забезпечення, навіть якщо через війну роботодавець не може дотриматись стандартної процедури, Фонд соціального страхування України нараховує допомоги за лікарняними працівникам напряму....

Детальніше »

07.11.2022

Внаслідок бойових дій постраждали 98 працівників галузі постачання електроенергії та газу

Усі українські працівники є застрахованими у Фонді соціального страхування України на випадок поранень або смерті під час виконання посадових обов’язків. У війну такий соціальний захист продовжує забезпечуватись ФССУ в повному обсязі та надається, зокрема, в разі отримання травм внаслідок бойових дій. Про це Сергій Акопян, начальник управління профілактики страхових випадків виконавчої дирекції Фонду, повідомив під час Дев’ятої міжнародної науково-практичної конференції «Охорона праці – 2022: євроінтеграція та інновації»....

Детальніше »