Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Новини

08.03.2022

Шановна наша жіноча половина громади!

У нашій країні воєнний стан, війна. Вона запам’ятається всьому світові.
Вона вже торкнулась практично кожної з вас:
матерів, які народжували дітей не для війни;
жінок, які берегли і дбали про родинний затишок;
дівчат, які мріяли про кохання.
Ворог забрав можливість нашій малечі спокійно гратися, розвиватися і зростати на радість батькам.
Все перекреслила війна.
Але все одно сьогодні ми хотіли б побажати вам, дорогі наші жінки, миру, любові і спокою.
Ви у нас найгарніші й найчарівніші.
Низький уклін за силу духу, за допомогу, за рішучість, за жертовність, за неймовірну віру і надію, якими ви щедро ділитеся з нами, чоловіками, щодня.
Нехай ця весна залишиться у минулому. Нехай всі наші рідні, друзі, знайомі і незнайомі залишаються живими.
Ми знайдемо сили відновити побут, відродити країну. Головне зараз - відстояти її! Наша незламна горда Україна знов розквітне для нас.
Зі святом, дорогі жінки!
Міський голова Володимир Василенко
Секретар Вільногірської міської ради Олександр Бобошко
...

Детальніше »

06.03.2022

Звернення начальника Кам’янської районної військової адміністрації Дніпропетровської області, керівника району територіальної оборони Кам’янського району Олега ГАПІЧА до мешканців Кам’янського району

Шановні мешканці Кам’янського району!
Звертаюсь до Вас з переконливим проханням користуватися тільки перевіреною інформацією з офіційних інформаційних ресурсів.
Не зважайте на фейкову інформацію, яка масово з’являється в соціальних мережах, направлена на підрив авторитету керівників виконавчої влади, яка дестабілізує ситуацію.
Особливо фейковим атакам підпав Кам’янський міський голова Андрій БІЛОУСОВ. Доводжу до Вашого відома, що Андрій БІЛОУСОВ самовіддано, з розумінням та професійно виконує свої обов’язки, враховуючи військовий стан, забезпечує функціонування інфраструктури міста та сприяє роботі інфраструктури всього району. Всі інші голови об’єднаних територіальних громад також працюють самовіддано та професійно.
Звертаюся до правоохоронних органів звернути увагу та посилити відповідну роботу щодо виявлення авторів фейкових матеріалів.
Звертаюся до голів об’єднаних територіальних громад, активу громад посилити проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо недопущення підтримки та розповсюдження фейкових матеріалів, які безпосередньо загрожують нашій обороноздатності.
Будьте пильним. Разом ми сила.