Вільногірська міська рада — офіційний сайт

День відкритих дверей

07.02.2024

05 лютого 2024 року в приміщенні Кам’янського районного відділу № 1 філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області розташованого за адресою:  м. Вільногірськ, вул. Центральна, 8 з нагоди дев’ятої річниці прийняття Закону України «Про пробацію» відбувся «День відкритих дверей».

Тема заходу: «Пробація з громадою, в громаді, для громади». На захід були запрошені представник депутатського корпусу Вільногірської міської Ради Ірина Сміяненко, завідувач Вільногірського сектору Головного управління Державної міграційної служби в Дніпропетровській області Вікторія Черненко, начальник  архівного відділу виконавчого комітету Вільногірської міської ради Наталя Кульніч, радник з кар’єрних питань Вільногірського відділу Кам’янської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Світлана Кравець.

Заступник начальника відділу пробації Наталя Луценко  поінформувала присутніх про результати діяльності уповноважених органів з питань пробації загалом та відділу зокрема.

Розповіла про досягнення у впровадженні пробації в Україні, про національну систему пробації та її персонал, про важливість довіри суспільства до пробації та її всебічний розвиток.

З основних переваг пробації

Для особи, яка вчинила правопорушення:

 

  1. Можливість відбування покарання без ізоляції від суспільства. Участь у просоціальних видах діяльності, кваліфікована допомога особі у вирішенні проблемних питань життя. Супровід за індивідуальним планом на шляху до змін.
  2. Збереження соціально-корисних зв’язків та сімейних стосунків.
  3. Гарантована допомога у напрямках освіти, роботи та житла.

 

Для суспільства (громади):


       1. Захист громади від небезпеки протиправних дій по відношенню до їх статків, життя та гідності.

       2. Справедливе здійснення правосуддя, баланс між карою за вчинене правопорушення, завданням шкоди та відшкодуванням збитків, відстоювання інтересів суспільства.

       3. Активна участь волонтерів та волонтерських організацій у кожному центрі пробації у наглядових заходах, індивідуально-профілактичної та соціально-виховної роботі з особами, які скоїли правопорушення.

 

Наталя  ЛУЦЕНКО
заступник начальника Кам’янського районного відділу№ 1 
філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області


« Повернутись