Вільногірська міська рада — офіційний сайт

До уваги мешканців Вільногірської міської територіальної громади!

16.03.2023

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2022 року № 1460 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 07 березня 2022 року № 214» продовжено виплату державних допомог на період дії воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування. Це зокрема стосується отримувачів допомоги:

  • на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;
  • на дітей, хворих на тяжкі захворювання;
  • дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;
  • особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю;
  • особам, які здійснюють догляд за особами з інвалідністю I та II внаслідок психічного розладу;
  • особам, які не мають права на пенсію, та особам  з інвалідністю.

Для визначення права на отримання адресних видів допомог, які надаються з урахуванням сукупного доходу та майнового стану та продовження надання пільг, тим отримувачам, термін виплати яких закінчився в період дії воєнного стану, крім тих, які проживають на території територіальних громад, на яких ведуться бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, а саме: отримувачам державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, державної соціальної допомоги одиноким матерям, допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, необхідно з 01 січня 2023 року звернутися до «Єдиної приймальні» управління соціального захисту населення Департаменту соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області з заявою про призначення державної соціальної допомоги і декларацією про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів державної соціальної допомоги, за адресою: вул. ім. Ю.М. Устенка, б. 29, м. Вільногірськ, Дніпропетровська обл.

 Пільговикам, строк виплати пільг яким припиняється з 1 січня 2023 року, необхідно звернутися з 1 січня 2023 року до органів Пенсійного фонду України для оновлення документів, необхідних для продовження надання пільг та проведення перерахунку пільг за адресою: вул. ім.  Ю.М. Устенка, б. 14, м. Вільногірськ.

Допомога на проживання внутрішньо переміщеним особам продовжуватиме виплачуватись, оскільки це окремий вид допомоги, який призначається з місяця звернення без кінцевої дати її припинення.

У зв’язку з введенням в Україні воєнного стану та карантину, з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції  COVID-19, за додатковою інформацією стосовно умов призначення та виплати всіх видів державних соціальних допомог, житлової субсидії та компенсаційних виплат громадяни Вільногірської міської територіальної громади мають можливість звернутися до «Єдиної приймальні» УСЗН ДСГП або за тел. 0661163476.

 

Управління соціального захисту населення департаменту соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

 


« Повернутись