До уваги ВПО Вільногірської міської територіальної громади: ТОВ «Олійний Дім» реалізує проєкт, спрямований на інтеграцію та підтримку ВПО у рамках свого виробництва

10.07.2024

До уваги внутрішньо переміщених осіб Вільногірської міської територіальної громади!

Інформація щодо підтримки внутрішньо переміщених осіб.

Управління соціального захисту населення Департаменту соціально – гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області звертає увагу внутрішньо переміщених осіб (надалі ВПО) на наступне:

ТОВ «Олійний Дім» реалізує проект, спрямований на інтеграцію та підтримку ВПО у рамках свого виробництва та планує встановити і запустити новий цех з рафінації та фасування олії. В зв’язку з цим будуть створені додаткові робочі місця, в тому числі для ВПО, що дозволить їм знайти стабільну роботу та інтегруватися у нове соціальне середовище.

В рамках проекту буде наступне:

- створено нові робочі місця , що включають інклюзивні умови для ВПО;

- забезпечення гендерної рівності та інклюзивного розвитку;

- розробка та впровадження навчальних програм для нових співробітників, включаючи ВПО;

- організація стажувань для молоді та студентів, зокрема з числа ВПО, з метою підвищення їх кваліфікації та подальшого працевлаштування;

- надання психологічної підтримки та консультацій для ВПО;

- співпраця з громадськими організаціями та благодійними фондами для забезпечення додаткових соціальних послуг ВПО;

- покращення якості життя ВПО через забезпечення стабільної роботи та доходу;

- підвищення кваліфікації та адаптація ВПО до нових умов праці;

- сприяння інтеграції ВПО у місцеві громади.

Вищезазначений проект сприятиме соціально-економічному розвитку регіону та допоможе ВПО знайти своє місце у нових умовах життя.

Поштова адреса ТОВ «Олійний Дім»: 53020, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, с. Лозуватка, провулок Верхній, буд. 15. Контактна особа: Солодовник Антоніна, інспектор з кадрів, телефон +380500810348.

Департаменту соціально-гуманітарної політики

Вільногірської міської ради Дніпропетровської області