Вільногірська міська рада — офіційний сайт

ГО "Ми масштабуємо добро" розпочинає свою роботу в громаді

08.09.2023
Сьогодні відбулася досить значуща для нашої громади подія - відкриття офісу громадської організації "Ми Масштабуємо Добро". Її очолила Лілія Хрустальова, яка разом зі своєю родиною приїхала жити у нашу громаду з Донецької області.
Разом із нею над ідеєю створення організації, яка б опікувалась конкретними питаннями ВПО, пошуком благодійних організацій для надання допомоги тимчасовим переселенцям працювало дуже багато людей як зі статусом ВПО, так і місцевих жителів. Відтепер це єдина потужна команда волонтерів, у якої багато планів і завдань.
Суттєву організаційну, юридичну і практичну допомогу надали новоутвореній громадській організації наші друзі – команда БО «Благодійний фонд «Карітас Кам'янське» на чолі з Ігорем Пагуличем, а також ГО «Селищне товариство греків «Великий Янісоль» під керівництвом Андрія Халабузара. І, звичайно ж, на всьому етапі становлення цієї організації підтримку надавали органи місцевого самоврядування, приватні підприємці, пересічні, небайдужі до чужої біди громадяни.
ГО «Ми Масштабуємо Добро" отримала приміщення з трьох кімнат в одному з гуртожитків Вільногірська і вже сьогодні розпочала видачу благодійної допомоги. До речі, не лише внутрішньо переміщеним особам, а й місцевим жителям – родинам наших загиблих Героїв, людям, які мають інвалідність, які опинились у складному матеріальному становищі, маломобільним громадянам тощо.
На урочистому відкритті офісу організації було сказано немало теплих слів і побажань з боку гостей – представників вище названих благодійних організацій, БО «Благодійний фонд «Відкриті серця» (м. Кривий Ріг), голови ГО Лілії Хрустальової.
З вітальним словом до учасників заходу звернувся і міський голова Володимир Василенко. Зокрема, він сказав наступне: «Вітаю всіх присутніх на цьому урочистому позитивному заході. Виконано дуже багато роботи, щоб це відкриття відбулось. Спільна біда – війна, спільний біль гуртує сьогодні багатьох людей, об’єднує і допомагає вирішити безліч життєвих проблем, пробуджує в кожному найкращі душевні почуття, моральні якості, спонукає до виживання, до життя. Приємно, що в нашій громаді, в нашому районі, області, країні є стільки небайдужих людей з активною громадянською позицією, готових завжди прийти на допомогу нужденним. Важливо, що люди зі статусом «внутрішньо переміщена особа», які приїхали в нашу громаду, знайшли тут не лише прихисток, а й друзів. Бажаю не зупинятися на перших значущих для всіх досягненнях, йти лише вперед! Оптимізму, невичерпної енергії, вдалої співпраці, єдності духу. Вперед, до нашої жаданої для всіх перемоги!».
Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять всіх, кого втратила наша земля, наша країна у цій жорстокій війні. Завдяки багатьом з них ми зараз продовжуємо жити.
Для діточок було проведено майстер-клас з малювання. Малюнки обов’язково прикрасять офісне приміщення організації. Всі бажаючі мали можливість поспілкуватись один з одним, поласувати солодощами, випити кави.
В добру путь всі, хто масштабує добро!
Завершити цей матеріал ми вирішили авторським віршом Олени Селезньової, жительки м.Краматорськ, педагога за освітою. Ці рядки вона написала напередодні сьогоднішнього заходу:
Жили усі ми долями своїми,
Аж поки не настав той чорний час.
Прийшли «сусіди» з намірами злими
І з дому розігнали усіх нас.
Ми не здалися, рук не опустили,
І, благо, Вільногірськ нас прихистив.
Вже тут ми згуртуватися зуміли,
Щоб кожен з нас важливе щось робив.
В організацію громадську волонтерів
Злились, щоб іншим теж допомогти,
переселенцям міста Вільногірська
Потрібну в нас підтримочку знайти.
Нам «Карітас», і «Янісоль»,
і влада міста підсобили.
Тепер ми масштабуємо добро.
Нас подолать не здатні жодні сили,
Бо щире, чуйне, вільне в нас нутро.
Хоч ми не вдома, та у місті «вільних» -
Така ж по духу Україна вся!
Ми виженемо ворогів свавільних
Й повернемось у рідні всі місця.

« Повернутись