Інформаційні матеріали до 10-ої річниці від початку російсько-української війни

14.02.2024

10 років тому російська федерація розв’язала війну проти України. Ворог окупував Автономну Республіку Крим і Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей.

Так 20 лютого 2014 року розпочалася сучасна російсько-українська війна. Це зафіксовано у Постанові Верховної Ради України «Про заяву Верховної Ради України від 21 квітня 2015 року №337-VIII «Про відсіч збройної агресії Російської Федерації та подолання її наслідків».

Широкомасштабне вторгнення рф в Україну 24 лютого 2022 року принесло війну на всю території нашої держави.

У спротиві російському агресору Український народ демонструє світові приклади мужності, стійкості і сміливості.

Про все це йдеться в інформаційних матеріалах, підготовлених Українським інститутом національної пам’яті.

Ознайомитись з ними можете за посиланням: https://uinp.gov.ua/informaciyni-materialy/zhurnalistam/informaciyni-materialy-do-10-oyi-richnyci-vid-pochatku-rosiysko-ukrayinskoyi-viyny