Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Мобілізаційний захід «Україна – це ти»

02.04.2024

30 березня у м. Вільногірську в рамках проєкту «Захист внутрішньо переміщених осіб, осіб, які постраждали від конфлікту, та розширення прав і можливостей громадян» відбувся мобілізаційний захід «Україна – це ти». Організаторами виступили ГО «Десяте квітня» та ГО «Моя друга домівка». Проводився він для розмовних клубів ВПО Вільногірська та Дніпра.

Модератори клубів Ольга ЛЕВКОВЕЦЬ та Айна КИРПИЧОВА розробили і провели захід у вигляді змагань, що містили розважальний та мовленнєвий компоненти.

Учасники змагались у таких конкурсах, як:

  • «Що ти знаєш про області України?»,
  • конкурс пантоміми «Покажи фразеологізм»;
  • мовний конкурс «Редактор» на виявлення помилок;
  • жартівливе змагання «Вгадай, хто я?», де дніпряни та вільногірці упізнавали закодовану ШІ відому медійну особу у відео-мемчиках;
  • згадували давно забуті слова, що загубилися з плином часу;
  • вгадували українські пісні за емоджі;
  • проходили вікторину «Шевченко питає»;
  • згадали і героїв українських народних казок!

 

У ролі журі виступили директорка Вільногірського коледжу Олена ПОГРЕБНЯК та заслужена учителька української мови та літератури Ольга КРИВОРОТЕНКО.

Ольга ЛЕВКОВЕЦЬ зазначає: «Розмовні клуби наших міст функціонують уже другий рік та дуже товаришують. Україною шириться акція «Народжені у вишиванках»: для немовлят, які народжуються під час війни, майстрині-вишивальниці оздоблюють льолі (вишиванка для новонароджених) та передають їх до пологових будинків. Наші вільногірські майстрині Олена ОВЧАРЕНКО, Світлана БОРЩ та Вікторія САЛТОНОВСЬКА з любов’ю та турботою вишили та передали такі льолі для немовлят, народжених у Дніпрі. Крім того, Олена ОВЧАРЕНКО вишила ще й картини-обереги».

Не лише змаганнями тішилися присутні цього дня: учасники розмовного клубу м. Дніпра, відома на всю Україну подружня пара хореографів КОВШОВИХ - Володимир та Світлана, провели майстер-клас з танців різних стилів для усіх бажаючих прямо на сцені КДЦ! І дорослі, і діти взяли участь у захоплюючому танцювальному дійстві.

Яскравості заходу додали чарівні дівчата – доросла група зразкового танцювального колективу «Фламінго» разом з художньою керівницею Наталею ЖДАНЮК, подарувавши усім присутнім свої «запальні татанці». Ще один свій номер - «Нерозлучені війною», учасниці колективу присвятили захисникам та захисницям України.

Завершили мобілізаційний захід дружньою компанією у студентському гуртожитку Вільногірського коледжу, куди гостинно запросила гостей завідуюча Тетяна БІГУН на філіжанку кави та духмяні пиріжечки, які випекли працівники гуртожитка.

Щира вдячність усім, хто долучився до заходу та організаторам зустрічі: ГО «Десяте квітня», СИЛЬЧЕНКО Вікторії, ГО «Друга домівка», ЛУТОВІНОВІЙ Юлії. Вдячність нашим викладачкам-філологиням КИРПИЧОВІЙ Айні та ЛЕВКОВЕЦЬ Ользі, хореографам КОВШОВИМ, Володимиру та Світлані, ЖДАНЮК Наталії та ЗТК «Фламінго», майстриням-вишивальницям, жителькам гуртожитку, оператору-фотографу БІГУН Світлані. Олені ПОГРЕБНЯК та Ользі КРИВОРОТЕНКО – за чесне суддівство і підтримку. Звукорежисеру СОЛДАТОВУ Владиславу та директорці КДЦ КОВБАНЮК Наталі – за співпрацю та гостинність.

Дякуємо ЗСУ за мирне небо над головою та можливість проводити такі важливі й теплі зустрічі у цей непростий час!

 

 


« Повернутись