Вільногірська міська рада — офіційний сайт

ПАМ'ЯТАЄМО...Віталій Віталійович ШЕВЧУК

14.11.2023

Пам'ятаємо...

Сумна звістка надійшла у Вільногірську громаду: 13 листопада 2023 року у засвіти пішов наш земляк, захисник України Віталій Віталійович ШЕВЧУК.

Віталій народився 14 січня 1980 року в селі Полівське Верхньодніпровської району Дніпропетровської області.

Закінчив Вільногірську середню школу №2, Вільногірський металургійний технікум.

Вищу освіту по спеціальності "Інженер-механік" здобув у Дніпродзержинському (зараз: Дніпровському) державному технічному університеті.

Віталій Віталійович працював у ТОВ "Вільногірське скло", останні 15 років - помічником машиніста екскаватора і механіком на філії "Вільногірський гірничо-металургійний комбінат" АТ "ОГХК".

Всі, хто знав Віталія, назавжди запам'ятають його як добродушну світлу людину, хорошого товариша, завжди готового прийти на допомогу, гарного люблячого сім'янина.

Коли розпочалась широкомасштабна російська агресія, не вагаючись, записався у лави територіальної оборони.

З 18 березня 2022 року добровольцем пішов боронити рідну державу у складі військової частини 3036 Національної гвардії України. Служив стрільцем-радіотелефоністом у батальйоні "Дніпро-1".

Після тяжкого поранення у квітні 2022 року і лікування у госпіталі продовжував нести службу на посаді начальника електростанції у Підгородному на Дніпропетровщині.

Внаслідок різкого погіршення самопочуття Віталія ШЕВЧУКА направили до лікарні, де виявили гострий лейкоз. На жаль, у медичному закладі наш земляк і помер. Лікарі не взмозі були його врятувати.

Вся громада висловлює щирі співчуття родині Віталія: мамі, дружині, двом донькам, братові, онучці, а також всім його друзям, колегам по роботі, бойовим побратимам. Низький уклін матері Героя за виховання справжнього громадянина України, вірного сина свого народу, гарної Людини.

Гіркою і жахливо високою ціною дається наша боротьба проти загарбників, наша омріяна довгоочікувана перемога. Не згасне пам'ять народу про ратний подвиг наших захисників і захисниць. Імена таких воїнів, як Віталій ШЕВЧУК, навічно вписані в історію України.

Поховають нашого земляка на Алеї Слави міського кладовища. Церемонія прощання відбудеться 15 листопада о 13:00 на площі біля ПКіС "Металург".

Давайте разом підтримаємо родину Віталія Віталійовича ШЕВЧУКА у цей скорботний день.

Світла пам'ять і вічна слава Героєві!


« Повернутись