Пам’ятаємо…Сергій Юрійович СОКОЛ

23.11.2022

Пам’ятаємо…

Війна… Лише за цей рік широкомасштабної російської агресії за інформацією, що надійшла від військових, на полях боїв наша міська територіальна громада втратила 20 земляків.

Серед них – Сергій Юрійович СОКОЛ, житель міста Вільногірськ.
Сергій СОКОЛ народився 16 вересня 1981 року у місті Маріуполь (на той час Жданов) Донецької області.

У Вільногірську Сергій пішов навчатися в середню школу №4.

З юних років відзначався добрим характером, чуйністю, скромністю.
Після отримання базової середньої освіти проходив армійську службу в місті Євпаторія.
У лютому 2022 року, коли росія розпочала активні воєнні дії проти України, Сергій Юрійович СОКОЛ працював черговим слюсарем у ТОВ «Скляний Альянс».
15 жовтня був призваний першим відділом у місті Верхньодніпровськ Кам’янського РТЦК та СП Дніпропетровської області по мобілізації.
Служив номером обслуги 3 гранатометного відділення взводу вогневої підтримки 1 аеромобільної роти 1 аеромобільного батальйону.
21 жовтня під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області наш захисник отримав вогнепальне поранення, від якого і загинув 16 листопада.
Звичайний громадянин України, як тисячі інших наших співвітчизників, у момент реальної загрози для всього нашого народу став на захист територіальної цілісності країни. Він віддав власне життя, щоб стримати збройну агресію росії, дати відсіч ворогові.

Це подвиг в ім’я України, в ім’я людства.
У Сергія Юрійовича СОКОЛА залишились мати, батько, сестра. Висловлюємо щирі співчуття родині, всім близьким, друзям загиблого.
Церемонія прощання із Сергієм Юрійовичем СОКОЛОМ відбудеться у четвер, 24 листопада, об 11:00 на площі перед Палацом культури та спорту «Металург». Запрошуємо жителів громади взяти участь у цьому жалобному заході, вшанувати Героя і провести його в останній путь.
Поховають воїна на Алеї Слави міського цвинтаря.
Світла пам’ять і вічна слава Героєві!