Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Представники НОК України за підтримку вітчизняного спорту

29.03.2024

Із самого початку будівництва міста і ГМК вільногірці постійно дбали про розвиток спорту, про виховання дітей на принципах здорового способу життя. Крім того, спорт – це і корисне дозвілля, і гарт таких якостей, як цілеспрямованість, витримка, сила духу і, врешті решт, любов до своєї батьківщини, справжня дружба і плече товариша.

Впродовж всієї історії розвитку громади зі спорткомплексу «Авангард» вийшов не один десяток висококласних спортсменів. Наші земляки завжди на всіх рівнях гідно презентували і місто, і область, і навіть країну.

 

 

А чи потрібний спорт в умовах війни? Напевне, більшість погодиться, що так. Адже і в війну народжуються пісні, пишуться вірші, ставляться вистави, здобуваються спортивні перемоги, а значить, народжується і наша спільна велика перемога над ворогом, наша незламність і наша сила.

Щоб вільногірський спорт вижив і набрав нових обертів свого розвитку, зацікавлені всі.

 

 

Директор КЗ «Спортивний комплекс «Авангард» Максим Єгоров зазначає: «Наразі ми залучаємо всі можливості для того, щоб наша спортивна база була оновлена, щоб секції працювали, а спортсмени тренувались у належних сучасних умовах. З миру по нитці, як кажуть. Вдячність і органам місцевого самоврядування за фінансування цієї сфери, і всім нашим однодумцям, які надають посильну допомогу у вигляді ремонтних матеріалів, спортивного інвентаря та інших речей».

 

Вчора, 28 березня, до нашої громади завітали голова відділення Національного олімпійського комітету України в Дніпропетровській області, Президент федерації дзюдо України Михайло Кошляк та виконавчий директор відділення НОК Олександр Пшеничников. Комітет дбає про те, щоб олімпійські види спорту розвивалися, щоб попри війну, всі економічні, політичні обставини діти і дорослі мали можливість тренуватися, вдосконалювати свою майстерність, сягати нових спортивних вершин.

На думку Михайла Кошляка, на таких місцевих спортивних базах, як наша, необхідно проводити змагання, збори, спортивні свята. Це матиме позитив і в фінансовому плані для таких спорткомплексів, і може дати новий поштовх до подальшого розвитку спорту у містах і селах Україні в цілому.

Міський голова Володимир Василенко впевнений, що крім розвитку окремих видів спорту важливо передбачити і створити всі умови для реабілітації наших захисників і захисниць, які приходять з війни, які після перемоги зможуть відновити своє фізичне і ментальне здоров’я у тренажерних залах і секціях СК.

 

 

Під час вчорашньої зустрічі гості разом з міським головою, його заступником – начальником УАКБ та ЖКГ Дмитром Волощуком, директором спортивного закладу Максимом Єгоровим оглянули приміщення секцій боксу, боротьби, настільного тенісу, пауерліфтингу, басейн, футбольне поле. Поспілкувались безпосередньо з тренерами Сергієм Мурановим, Наталією Зінчук, Валерієм Должиковим, Ігорем Іцхакіним та їхніми вихованцями.

Михайло Кошляк вручив посвідчення кандидата у майстри спорту нашій талановитій боксерці Мирославі Кирилюк та навіть пограв у настільний теніс з майбутніми олімпійським зірочками.

Представники НОК України зробили і подарунки для спорткомплексу: екіпіровку для спортсменів секції греко-римської боротьби та новенький тренажер у тренажерну залу.

 

 


« Повернутись