Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Провадження волонтерської діяльності пов’язаної з пробацією.

26.09.2022

Провадження волонтерської діяльності пов’язаної з пробацією.

 

Кам’янський районний відділ № 1 філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області запрошує до співпраці волонтерів пробації, відповідальних, активних, цілеспрямованих, ініціативних особистостей для здійснення волонтерської діяльності.

Волонтер пробації – фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, уповноважена органом пробації та волонтерською організацією на виконання окремих завдань, пов’язаних із пробацією, на добровільній та безоплатній основі.

Взаємодіючи з органами пробації, Ви допомагатимете суб’єктам пробації, які в силу обставин, важких умов життя, умисно або із необережності вчинили правопорушення невеликої суспільної небезпечності, за які їх засуджено до покарань, альтернативних позбавленню волі, або ситуація, коли на етапі підготовки досудової доповіді вирішується питання щодо міри їх відповідальності.

Кожен не байдужий та ініціативний разом з персоналом сектору зможе взяти у цьому участь шляхом допомоги у зборі, узагальненні та систематизації інформації, здійснення наглядових заходів, наданні консультативної допомоги, психологічної діагностики та корекції, у проведенні виховних бесід, підвищенні освітнього рівня, залучення до просоціальних видів діяльності та культурного життя громади, допомоги у працевлаштуванні, облаштуванні побуту.

Діяльність волонтерів пробації  здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з  урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про пробацію» та інших нормативно правових актів.  

Ми Вас чекаємо за адресою: вул. Центральна, 8, м. Вільногірськ.

                                                                   E-mail:[email protected]

 

 

Наталя  ЛУЦЕНКО

заступник начальника Кам’янського районного відділу № 1 
філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області

 

 


« Повернутись