Привітання міського голови з Днем працівників освіти

30.09.2022

Дорогі наші працівники освіти!

Від щирого серця вітаю всіх вас з професійним святом. Висококваліфіковані, відповідальні, сумлінні, креативні, щирі, творчі, ви були і залишаєтеся взірцем для багатьох поколінь.

Вдячність за багаторічну професійну діяльність нашим педагогам-ветеранам праці. Визнання і шана освітянам, які працюють зараз, у надважкий для країни час. Використовуючи свій досвід, знання, любов до дітей та юнацтва, пристосовуючись до нових вимог і форм навчання, ви закладаєте в них головне – людяність і патріотизм. Ви вчите їх цілеспрямованості, наполегливості, працелюбності, долучаєте до активного громадського життя.

Бажаю всім вам вистояти морально, духовно, фізично, продовжувати успішно працювати за покликанням і дарувати свій педагогічний талант людям. Хай у ваших родинах всі будуть живі і здорові, хай перемога і мир увійдуть в кожну домівку.

Зі святом, шановні освітяни!

міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО