Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Робоча зустріч з представником центру зайнятості

13.09.2023

13 вересня у приміщенні Вільногірського відділу Кам’янської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч між кар’єрним радником Вільногірського відділу центру зайнятості Світланою Кравець та заступником начальника Кам’янського районного відділу № 1  філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області.    

Представник органу пробації Наталя Луценко зазначила, що у більшості суб’єктів пробації, які перебувають на обліку основною криміногенною потребою являється саме відсутність роботи, та як наслідок незадовільне матеріальне становище. Саме це призводить до вчинення цими особами умисних корисливих злочинів та кримінальних проступків. З метою мінімізації ризиків вчинення ними нових кримінальних правопорушень необхідно забезпечити дану потребу, а  саме працевлаштувати таку особу на одне із підприємств міста.       

Кар’єрний радник центру зайнятості Кравець Світлана проінформувала про послуги служби зайнятості роботодавцям і населенню, що надаються із застосуванням сучасних електронних сервісів, зокрема дистанційно. Також докладно поінформовано працівника відділу пробації про надання профорієнтаційних послуг, організацію професійного навчання, у тому числі й за допомогою ваучерів, сприяння безробітним в організації підприємницької діяльності, проведення громадських та тимчасових робіт. Крім того радником було надано інформацію щодо актуальних вакансій, на  які є можливість працевлаштуватися.  

  За результатами зустрічі були визначені пріоритетні напрямки роботи на найближчий час, які потребують особливої уваги та поглибленого вивчення.

 

Наталя  ЛУЦЕНКО
заступник начальника Кам’янського районного відділу № 1
філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області

 


« Повернутись