Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Робоча зустріч з представником центру зайнятості

14.03.2023

Робоча зустріч з представником центру зайнятості

14 березня у приміщенні Вільногірського відділу Кам’янської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч між кар’єрним радником Вільногірського відділу центру зайнятості Світланою Кравець та фахівцем І категорії Кам’янського районного відділу № 1  філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області.

Кар’єрний радник центру зайнятості проінформувала про послуги служби зайнятості роботодавцям і населенню, що надаються із застосуванням сучасних електронних сервісів, зокрема дистанційно. Також докладно поінформовано працівника відділу пробації про веб-сайт Державної служби зайнятості  https://www.dcz.gov.ua де його відвідувачі можуть :

- переглядати корисну інформацію щодо повного спектру послуг служби зайнятості;

- пройти профорієнтаційне тестування для визначення своїх здібностей до того чи іншого виду професійної діяльності;

- використовувати «Електронний кабінет безробітного», який надає можливість зареєстрованому безробітному створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість,дізнатись про можливість професійного навчання,отримати інформацію щодо нарахування та виплат допомоги по безробіттю та інше.

За результатами зустрічі були визначені пріоритетні напрямки роботи на найближчий час, які потребують особливої уваги та поглибленого вивчення.

 

Наталя  ЛУЦЕНКО

заступник начальника Кам’янського районного відділу № 1
філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області

 


« Повернутись