Ситуація по громаді станом на 18 січня

18.01.2023

Добрий день, шановні земляки!

На території нашої громади всі об’єкти критичної інфраструктури в робочому стані. В енергосистемі країни зберігається значний дефіцит потужності, особливо у пікові години. До всіх операторів систем розподілу «Укренерго» щодоби доводяться ліміти споживання електрики. Від того, перевищують їх споживачі чи ні,  залежить, діють планові чи екстрені відключення. На жаль, нам їх не уникнути цієї зими. Тому пристосовуємось і економимо наскільки можливо, щоб зберегти систему в дієздатному стані.

Сьогодні відбулось чергове засідання виконавчого комітету Вільногірської міської ради. Опрацьовано близько 40 питань. Серед них: про стан фінансово-бюджетної дисципліни виконавчого комітету, департаменту соціально-гуманітарної політики, фінансового управління та управління архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради Дніпропетровської області за 2022 рік, аналіз роботи  відділів виконкому за минулий рік, звіти щодо виконання та внесення змін до низки міських цільових програм та інші.

Продовжуємо працювати, готуємось до чергової сесії міської ради.

Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО