Ситуація у громаді станом на 27.09.2022

27.09.2022

Ситуація у громаді станом на 27.09.2022

Добрий день, шановна громадо!

Ситуація на нашій території контрольована і керована. Належним чином працює вся критична інфраструктура, патрулюються населені пункти. Депутатські комісії опрацьовують питання порядку денного 36 чергової сесії міської ради.

У неділю своє професійне свято відзначали працівники позашкільної освіти. Я висловлюю шану і вдячність всім нашим членам громади, які задіяні у цій сфері. У надважкий для всієї країни час ви, шановні, продовжуєте свою справу, зберігаєте колективи, розвиваєте і надихаєте наші юні таланти, відволікаєте їх від вулиці, негативних новин, надаєте необхідні знання та навички, прищеплюєте любов до спорту, мистецтва, ручної праці. А найголовніше – навчаєте їх азам людяності, співпричетності, милосердя, відповідальності і любові до своєї країни. Дякую вам щиро!

Наша сила у єдності дій на всіх напрямках.

Україна непереможна, вона в нас одна!

Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО