Ситуація у громаді станом на 28.09.2022

28.09.2022

Ситуація у громаді станом на 28.09.2022

Добрий день, шановна громадо!

Продовжуємо працювати, вирішувати нагальні питання. Резонансних подій на території громади за останню добу не зафіксовано. Всі служби працюють у посиленому режимі.

Хочу сказати декілька слів на адресу наших гостей, а може, й постійних вже членів громади, які на цей час мають статус внутрішньо переміщених осіб.

Ви приїхали у нашу громаду, рятуючись від війни. Вам важко і сумно, болісно і тривожно. У багатьох на пам’яті страшні події і втрати, які не забути навіть з роками. Впевнений, що у кожному серці живе ностальгія за рідною домівкою, людьми, вулицями, речами.

Впродовж літа і осені багато міст і сіл нашої великої батьківщини відзначали б дні заснування: Маріуполь, Кремінна, Бахмут, Бердянськ, Краматорськ, Харків, Марганець, Нікополь та інші… Війна перекреслила можливість святкувати, працювати, розвиватись, жити мирно, весело, творчо.

Вільногірська громада з вами. ЗСУ стоїть на смерть за вас. Держава опікується вами. Нас підтримують світові держави. Обов’язково настане той день, коли Україна переборе загарбників, коли у кожну родину прийде злагода і спокій, коли з руїн постануть нові обличчя наших населених пунктів.

Віримо в це разом!

Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО