Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Ситуація в громаді станом на 01.06.2023

01.06.2023

Добрий день, шановна громадо!

З першим днем літа всіх. Ще раз із Днем захисту дітей.

Сьогодні у нашій громаді побували з важливою місією представники відразу кількох благодійних організацій. Продуктові набори від громадської організації «ДАРУЙ ДОБРО УКРАЇНА» та Благодійного фонду Вадима Столара отримали 200 громадян. Це як внутрішньо переміщені особи, так і місцеві жителі різних категорій: члени родин наших загиблих воїнів, діти з інвалідністю, люди, які опинились у скрутних матеріальних ситуаціях.

Представники БО «Карітас Кам’янське» сьогодні привезли трохи продуктових наборів, засоби гігієни та інші необхідні речі нашим гостям-ВПО, а також відзначили місцевих волонтерів за активну роботу на території громади.

Дякую всім причетним до благодійницької та волонтерської роботи. Директорові ТОВ «Мотронівський ГЗК» Олександру Лазнікову окрема подяка за транспорт, наданий для перевезення вантажу.

Під час зустрічей з людьми обговорювались поточні питання. Звертаюсь до тих ВПО, хто на даний час має житлову проблему. Є можливість виділити 5 кімнат в одному з гуртожитків міста саме для внутрішньо переміщених осіб. Звичайно, кухня, вбиральня там не окремі, але умови для проживання прийнятні. Чекаємо на заяви.

 

Тримаємося разом, віримо лише в краще для всіх нас, вирішуємо разом наболілі питання. Все буде Україна!

 

Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО


« Повернутись