Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Ситуація в громаді станом на 06.06.2024

06.06.2024

6 червня

На території нашої громади зберігається спокійна, контрольована ситуація.

Об’єкти критичної інфраструктури працюють у штатному режимі.

Пленарне засідання міської ради перенесено на наступний тиждень.

Вчора на робочій зустрічі з начальником обласної військової адміністрації Сергієм Лисаком обговорили важливі для громади питання.

Разом із сільськими, селищними, міськими головами проінформували очільника області з питань впровадження ветеранської політики в громадах, виконання мобілізаційних заходів, надання допомоги військовим. Обговорили також покращення водозабезпечення населених пунктів та інші питання, вирішення яких потребує допомоги облвійськадміністрації.

6 червня в Україні відзначається День журналіста – професійне свято журналістів, кореспондентів і репортерів. Журналіст – це дуже відповідальна і небезпечна професія навіть у мирний час. В умовах повномасштабного наступу росії журналісти перетворилися на справжніх воїнів, які невтомно боронять інформаційний фронт. З нагоди професійного свята бажаю Вам, шановні журналісти, професійного розвитку, лише гарних новин та багато інформаційних приводів. Продовжуйте тримати свій фронт, разом рухаємося до перемоги!

Завтра, 7 червня, запрошую взяти участь у благодійному заході «Маємо жити!» у рамках проекту «Вільногірськ – це Україна!Переможемо разом!», о 15:00 у міському парку просто неба.

Робочий тиждень триває.

Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО


« Повернутись