Ситуація в громаді станом на 06.12.2022

06.12.2022

Сьогодні всі українці вітають один одного з Днем Збройних Сил України. Вітаю ще раз всіх вас, шановні, всіх наших військових, всіх цивільних, хто взяв у руки зброю, щоб боронити рідну Україну від нашестя рашистів.

Продовжуємо працювати на користь армії і країни. У громаді належним чином функціонують всі об’єкти критичної інфраструктури. Резонансних подій не зареєстровано.

Продовжуємо економити енергоресурси. Вимикаємо все зайве. І з розумінням ставимося до стабілізаційних, екстрених або планових відключень електрики компаніями-постачальниками.

Вчора у нас відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у ході якого було розглянуто питання про визначення та порядок роботи на території нашої громади покращених пунктів обігріву «Пунктів незламності», стаціонарних пунктів обігріву і заправки гаджетів та пунктів заправки гаджетів.

У разі тривалої відсутності електропостачання, відсутності мобільного зв’язку, опалення, водопостачання та водовідведення будуть діяти «Пункти незламності»:

• будівля виконавчого комітету Вільногірської міської ради Дніпропетровської області за адресою: вул. ім. В.В. Варена, 15, місто Вільногірськ;
  • будівля департаменту соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області за адресою: вул. ім. Ю.М. Устенка, 29, місто Вільногірськ;
  • будівля аварійно-диспетчерської служби КП «Управляюча компанія «Жилкомсервіс» Вільногірської міської ради Дніпропетровської області за адресою: вул. Молодіжна, 34В, місто Вільногірськ;
  • будівля Дмитрівського старостинського округу Вільногірської міської ради за адресою: вул. Вишнева, 9, с. Мар’янівка Кам’янського району Дніпропетровської області;
  • будівля КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради Дніпропетровської області за адресою: вул. ім. Ю.М.Устенка, 19, місто Вільногірськ;
  • будівля КП «Вільногірська центральна міська лікарня» Вільногірської міської ради Дніпропетровської області за адресою: вул. ім. Ю.М.Устенка, 72, місто Вільногірськ.

Стаціонарні пункти обігріву і заправки ґаджетів

(працюють лише в робочий час):

• будівля КП «Теплосервіс» Вільногірської міської ради Дніпропетровської області за адресою: вул. Центральна, 8, м. Вільногірськ;
  • будівля міського фінансового управління Вільногірської міської ради Дніпропетровської області за адресою: вул. Центральна, 47Г, м.Вільногірськ.

Пункти заправки ґаджетів:

(працюють лише в робочий час)

• будівля КП «Управляюча компанія «Жилкомсервіс» Вільногірської міської ради Дніпропетровської області за адресою: вул. Молодіжна, 53, м.Вільногірськ;
  • будівля управління архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради Дніпропетровської області за адресою: вул. ім. Ю.М.Устенка, 14, м.Вільногірськ.

Зараз триває дооблаштування всіх цих пунктів всім необхідним. До рішення комісії можуть бути внесені доповнення. Слідкуйте за інформацією.

Бережіть себе. Дотримуйтесь основних найпростіших правил безпеки. Завжди майте запас води, їжі, свічок, батарейок тощо.

Все буде Україна. ЗСУ вже доводять це своїми діями.

Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО