Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Ситуація в громаді станом на 12.09.2023

12.09.2023

Добрий день, шановна громадо!

На території громади зберігається контрольована і керована ситуація.

Інфраструктурні об’єкти функціонують без збоїв. Дякую всім, хто проявляє свідому громадянську позицію і допомагає утримувати території у відповідному санітарному стані.

Зокрема, хочу висловити щиру вдячність жителям Дмитрівського старостинського округу, які потурбувались про чистоту автобусних зупинок, дитячого майданчика, братської могили, будівлі контори в селах Дмитрівка та Мар’янівка, про оновлення знаку «Дмитрівка» на в’їзді в село: фізичній особі-підприємцю Юрію Кудрі, Марії Босій, Вікторії Слісаренко, Тетяні Капустян, Тетяні Сірко, Мар’яні Дворецькій, Діані Караулі, Сєді Рожко, Ірині Байталюк, Юрію Кваші, Наталії Івчанській, Яні Скорик, Катерині Левковець, Віталію Бензару, Дмитру Івчанському та школярам із с. Дмитрівка та с. Мар’янівка.

Сьогодні взяв участь у нараді голів територіальних громад, представників районних рад, профільних департаментів й управлінь ОВА, силовиків та керівників підприємств критичної інфраструктури. Її проводили начальник обласної військової адміністрації Сергій Лисак та голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

Ключовими були питання захисту і функціонування критичної інфраструктури громад в осінньо-зимовий період, питання сталого забезпечення мешканців області водою та енергоресурсами, соціальної підтримки ветеранів війни, які повертаються в громади з фронту.

Зокрема, щодо їх адаптації та працевлаштування.

Продовжуємо працювати. Все буде Україна!

Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО


« Повернутись