Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Ситуація в громаді станом на 14.02.2024

14.02.2024

Ситуація в громаді за добу зберігається контрольованою і спокійною.

Вся критична інфраструктура працює у штатному режимі.

Сьогодні на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради розглядалось понад 70 питань.

В основному це звіти відділів виконавчих органів ради щодо виконання програмних завдань у 2023 році, бюджету громади за 2023 рік, затвердження плану заходів щодо наповнення бюджету і ефективного використання коштів, а також питання щодо внесення змін до переліку та вартості послуг, що надаються КП «Спортивний комплекс «Авангард», житлові питання та інші.

На деяких питаннях зупинюсь.

1). Керівництво спорткомплексу переглянуло декілька позицій по платним послугам і пропонує зробити безоплатними послуги для дітей-сиріт, багатодітних родин та для осіб з інвалідністю. Раніше оплата для цих категорій громадян становила 50% від повної вартості послуги. У той же час є незначне підвищення вартості по ряду послуг для всіх інших абонентів, а також вводиться платна послуга для відвідувачів СК – учасників змагань та зборів з інших громад.

2). В число службових переводиться декілька житлових приміщень. Їх планується надати новим лікарям, які прибувають у нашу громаду працювати.

3). І ще одне питання, яке винесено на розгляд і давно на часі: погодження нової системи збору твердих побутових відходів. На першому етапі пропонується ввести змішану систему вивезення сміття: існуючу поєднати з контейнерною. Перейти на контейнерну нас зобов’язує законодавство, в тому числі і з подальшим сортуванням ТПВ. Це вже будуть наступні кроки. По процедурі вище зазначені та більшість інших питань порядку денного засідання виконавчого комітету буде опрацьовано постійними депутатськими комісіями і винесено на затвердження депутатським корпусом.

Працюємо далі.

Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО


« Повернутись