Ситуація в громаді станом на 15.02.2024

15.02.2024

Ситуація в громаді під контролем влади і військових.

Підприємства, установи, організації працюють у штатному режимі. Сьогодні побував в офісі громадської організації «МИ МАСШТАБУЄМО ДОБРО».

Там сьогодні був виїзний прийом сімейного лікаря Ірини Мирошниченко, яка наразі працює від Торецької громади у Дніпрі і співпрацює з вище названою ГО у нас в громаді.

Вдячність і лікарю, і голові ГО Лілії Хрустальовій за активну громадянську позицію.

Проста людська участь у долі багатьох внутрішньо переміщених осіб зараз дійсно на часі, а конкретна допомога – взагалі. Депутатські комісії розпочали роботу з підготовки до чергового пленарного засідання міської ради. Кожне питання порядку денного детально опрацьовується разом із профільними фахівцями та виконавцями.

Разом із ветеранами-афганцями поклали квіти до нашого пам’ятника учасникам бойових дій.

Пам’ять живе, як житиме спомин і про події сучасних днів. Тримаємо кулаки за наших захисників і захисниць.

Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО