Ситуація в громаді станом на 22.11.2022

22.11.2022

Ситуація в громаді станом на 22.11.2022

Сьогодні отримали офіційне повідомлення від військових про загибель у боях за Україну ще одного нашого земляка, жителя Вільногірська Сергія Юрійовича СОКОЛА.

Страшною ціною дається нам визволення від окупантів кожного сантиметру української землі. Низький уклін Герою і щирі співчуття його родині.
За попередньою інформацією, прощання з воїном відбудеться у четвер, 24 листопада, біля ПК та С «Металург».

Про початок церемонії буде додаткове повідомлення.

Прошу членів громади прийти у четвер до палацу культури для вшанування Сергія СОКОЛА, тим самим морально підтримати його близьких.

Щодо поточної ситуації у громаді.

В цілому вона залишається без змін, критична інфраструктура функціонує стабільно.

Є дзвінки на «Гарячу лінію» міського голови щодо проблем з постачанням у місто палива.

Наша АЗС належить мережі «Укрнафта». Зараз там відбуваються адміністративні зміни і є певні проблеми з доставкою палива на станції. Така ситуація на всіх АЗС «Укрнафти». Сподіваємось, проблему розв'яжуть найближчим часом.
Звертаюсь до всіх мешканців громади з проханням заощадливо використовувати електроенергію на роботі і вдома.

Загроза блекауту зберігається.
Ми витримаємо і обов'язково переможемо!

Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО