Ситуація в громаді станом на 23.01.2023

23.01.2023

Добрий день, шановні земляки! На території громади на вихідних та впродовж цього робочого дня резонансних подій не зареєстровано.

Енергетики відмінили відключення електроенергії по графікам і перейшли до екстрених. Причина - перевищення лімітів споживання. Тож давайте обмежимо використання потужних електроприладів, а від деяких навіть поки що відмовимося. Це справа спільна. Ставимося до ситуації з розумінням.

Об'єкти критичної інфраструктури працюють без збоїв.

Цілодобово територія громади знаходиться під наглядом військових і правоохоронців.

За інформацією керівників медичних установ, епідеміологічна ситуація у нас нормальна.

Впродовж минулого тижня внутрішньо переміщені особи, зареєстровані на території нашої громади, мали можливість отримати продуктові набори від представника синодального управління соціального служіння ПЦУ Eleos-Ukraine та Благодійного фонду "100 % життя". Щиро вдячний благодійникам і координатору цієї важливої акції Олені Новіковій за турботу про людей та підтримку.

Тримаємось. Віримо в силу нашого народу, в непереможність ЗСУ!

Плідного робочого тижня всім.

Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО