Ситуація в громаді станом на 24.11.2022

24.11.2022

Вчора ворог зробив все, щоб була знеструмлена практично вся країна. Але Україна ніколи не здасться!
На сьогодні завдяки злагодженій і відповідальній роботі працівників багатьох сфер діяльності система живлення практично відновлена, з’являється зв’язок, світло, поступово налагодиться ситуація з водою.
За інформацією керівництва філії «ВГМК» АТ «ОГХК», з 16:00 до 20:00 на підприємстві підключають насоси, щоб жителі могли зробити запас води.
«Пункти незламності» розгортаються по всій країні. У нас їх поки що 4, буде 5. Робота по їх облаштуванню згідно з вимогами триває, адреси вчора були оприлюднені.
З вечора працював пункт в пожежно-рятувальній частині №52, ним скористалося близько 20 осіб, щоб підзарядити гаджети.
Зранку до роботи підключились пункти у КП «УП «Жилкомсервіс» та КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Чай з вечора люди могли попити у пункті обігріву ЦМЛ.
Є декілька питань, які ще будемо вирішувати в найкоротші терміни.

Але у випадку блекауту зарядити телефони і обігрітися люди зможуть стовідсотково.
До бюветів у разі знеструмлення підключають генератори. Це завдання виконано, і жителі вже мають змогу набрати води, але лише до настання комендантської години.
Сьогодні у нас відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, на якому ми вирішили цілий ряд організаційних питань, пов’язаних із забезпеченням роботи «Пунктів незламності», а також відпрацювали питання забезпечення дровами цих пунктів, малозабезпечених громадян та родин загиблих наших земляків.
Шановні жителі громади! Ми всі слідкуємо за новинами, знаємо, наскільки жорстка ситуація на фронті.

Наші тимчасові негаразди або некомфортні умови – це ніщо у порівнянні з тими щоденними позбавленнями і труднощами, які мають наші захисники. Міська влада, військові адміністрації, енергетики, рятувальники, поліція, промисловці, комунальники, медики роблять все, щоб пересічні громадяни не відчували незручностей.

І якщо блекаут стався у масштабах всієї країни, і ми добре розуміємо, хто це зробив, то, вважаю, треба мати витримку, стійкість і виваженість у подібних ситуаціях, не панікувати.
Ще хочу зауважити: комендантська година введена не для того, щоб гуляти вулицями.

І блекаут таким не заважає! Прошу дотримуватись введеного у воєнний час режиму.
Віримо у ЗСУ, віримо у наші сили, наш розум і нашу єдність!
Все буде Україна!

Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО