Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Ситуація в громаді станом на 26.09.2023

26.09.2023

На даний час в нашій громаді без надзвичайних ситуацій. Всі організації, підприємства і установи працюють у звичайному режимі. Є безліч поточних актуальних питань, над якими працюємо і яким приділяємо увагу. У першу чергу це питання безпеки людей, надання їм соціальних, комунальних та інших  послуг.

Сьогодні наша школа мистецтв, яка носить ім’я видатного земляка Петра Петровича Шияна відзначає 60-річчя з дня відкриття. Дуже позитивна і пам’ятна подія для багатьох жителів громади, адже за 60 років тут навчалося близько 3 тисяч осіб. Ювілейний захід міг бути більш гучним і урочистим, але наші реалії не дозволяють це зробити саме зараз.

Від усієї нашої громади дозвольте привітати колектив цього закладу мистецької освіти із великою і значущою подією. Велика вдячність нашим ветеранам педагогічної праці, дякую нинішнім викладачам всіх дисциплін за неоціненний внесок у розвиток культури і мистецтва, за естетичне і духовне виховання нашої молоді, за активну участь у житті громади.

Музичні та вокальні твори у виконанні учнівсько-педагогічного колективу школи, живе декламаторське мистецтво, художні образи завжди були і залишаються національним надбанням багатьох поколінь, прикрасою наших святкових і пам’ятних заходів.

У цей ювілейний день народження школи бажаю, щоб натхнення ніколи не залишало ваші душі, щоб струни сердець завжди звучали в унісон із серцями наших співвітчизників, які виборюють на передовій нашу волю і нашу свободу. Своїми талантами зміцнюйте наш духовний фронт. І в негоду, і в радісні дні даруйте людям прекрасне. Успіхів, процвітання, перемоги, щастя всім!

 

Всій громаді спокою, гарних новин і впевненості і віри у міць нашого народу.

 

Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО

 


« Повернутись