Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Ситуація в громаді станом на 28.03.2024

28.03.2024

28 березня

 

На території громади без надзвичайних ситуацій. Всі служби, підприємства і установи працюють у штатному режимі.

Сьогодні відбулось пленарне засідання чергової 61-ї сесії міської ради. Всі питання порядку денного опрацьовано, по кожному прийнято відповідне рішення. Депутати затвердили звіт міського голови про роботу виконавчих органів ради у 2023 році, зміни до низки міських цільових програм та до рiшення Вiльногiрськоi міської ради від 21.12.2023 року ,,Про бюджет Вiльногiрської міської територiальноi громади на 2024 piк". Розглядалось і питання обрання секретаря міської ради. В результаті таємного голосування по кандидатурі на цю посаду депутата Антона Боклага рішення не прийнято – недостатньо голосів.

Відбулась робоча нарада за участі представників місцевої влади, членів правління АТ «ОГХК», представників керівництва філії «ВГМК» АТ «ОГХК» та директора КП «Жилсервіс» щодо зменшення заборгованості підприємства «Жилсервіс» за воду перед філією «ВГМК». Є ряд моментів, над якими працюють комунальники і місцева влада. Впевнений, результати будуть.

Сьогодні до нас у громаду завітали голова відділення Національного олімпійського комітету України в Дніпропетровській області Михайло Кошляк та виконавчий директор відділення Олександр Пшеничников. Говорили про підтримку і розвиток спорту в Україні. Разом оглянули спорткомплекс «Авангард», вислухали плани директора закладу Максима Єгорова стосовно поліпшення умов функціонування комплексу, що вже зроблено, поспілкувались з тренерами та вихованцями «Авангарду».

 

Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО

 


« Повернутись