Ситуація в громаді станом на 29.11.22

29.11.2022

Шановна громадо!

Ситуація з електрикою дуже складна. І незважаючи на це, у нас забезпечено функціонування об’єктів критичної інфраструктури, надаються комунальні, адміністративні, соціальні, банківські та інші послуги, працює торгівельна мережа. Працюють фахівці, майстри своєї справи – це всі ви, шановні. Це увесь наш народ – нескорений, вільний і сильний.

Прохання про економію ресурсів – не пусті слова. Єднаймося для того, щоб перемогти темряву і ті темні сили, які намагаються нас знищити.

Якщо можливо, простежте разом із сусідами, щоб на ніч, у період комендантського часу, на сходових клітинах у під’їздах не горіло світло.

Вдома намагайтесь обійтися від енергоємних побутових приладів, зайвого світла.

Шановні наші підприємці - господарі торгівельних точок, магазинів, кафе! Вимагаю вимкнути всі рекламні вивіски та вітрини. Не використовуйте те електрообладнання, без якого можна обійтися у цей важкий час. Поліцією та добровольчим формуванням буде перевірятись виконання цієї вимоги.

Виконувати всі ці прохання енергетиків, влади - в наших інтересах, жителів цієї громади, цієї країни. Нам треба пережити осінньо-зимовий період благополучно, наскільки це можливо під час воєнного стану.

Тож, свідомо ставимося до проблеми і продовжуємо максимально зменшувати споживання електроенергії.

Тримаємо енергетичний фронт, тримаємо тил!

Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО