Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Творіть добро разом!

27.05.2023
Сьогодні у парковій зоні міста відбувся захід, присвячений Міжнародному дню дітей. Організатором виступив Благодійний фонд "БО "Карітас Кам'янське", який опікується долею внутрішньо переміщених осіб. Ця зустріч з дітьми і дорослими планувалась заздалегідь. Навіть дощ, що прогнозували на сьогодні, не став би на заваді.
Захід розпочали з виконання Гімну України. Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто став жертвами вчорашньої ракетної атаки у Дніпрі.
Звертаючись до всіх учасників заходу, міський голова Володимир Василенко сказав наступне: "Дорогі наші діти, шановні дорослі! Напередодні Міжнародного дня захисту дітей від усієї нашої спільноти висловлюю вдячність організаторам цього святкового заходу: благодійному фонду «Карітас Кам’янське», нашим місцевим волонтерам від Карітаса, від Чероного Хреста, всім благодійникам - підприємствам, установам, приватним підприємцям, волонтерам, які взяли участь у створенні святкової атмосфери для дітей. Дітки, які приїхали у нашу громаду, багато пережили, і таке психологічне розвантаження, родинна атмосфера додадуть їм сили перебороти страхи, знайти нових друзів, повернутися в країну Дитинства. Всі разом – молодці! Окрема подяка Лілії Хрустальовій за активність і наполегливість.
Ніщо, ніякий ворог не відбере у людей права на життя, можливості радіти, посміхатися, отримувати позитивні емоції.
Гарного вам всім дня, смачного куліша, теплого літа, нашої довгоочікуваної перемоги і відновлення нормального щасливого життя. Все це обов’язково здійсниться."
А далі були ігри та розваги для дітей, морозиво, куліш, водичка. А найголовніше - добре, спокійне спілкування на природі.
До заходу долучились місцеві жителі, і діти, і дорослі. Працівники місцевого відділення поліції організували для дітей справжню фотосесію у справжній поліцейській машині.
Творіть добро разом!

« Повернутись