У Вільногірській громаді вшанували учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2024

Сьогодні в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

З цієї нагоди біля пам’ятника воїнам-афганцям і всім учасникам бойових дій зібрались представники громадської організації «Вільногірська міська організація Дніпропетровського об'єднання ветеранів Афганістану».

З ветеранами зустрівся міський голова Володимир Василенко. Вітаючи присутніх із визначною для кожного з них датою, очільник громади сказав: «Сьогодні і сумна, і водночас радісна для багатьох наших співвітчизників дата - 35 років, як останній наш солдат залишив пекельну землю Афганістану. Щороку цього дня ми разом із вами, учасниками тих подій, згадуємо всіх, хто поклав там життя, хто помер від наслідків війни. Віддаємо шану і тим, хто виконував свій військовий обов’язок на території інших держав, вшановуємо всіх, кого втратили за ці роки. Прийміть слова глибокої вдячності і пошани за вашу стійкість та вірність присязі. Всі ви були і залишаєтесь для нас прикладом військового гарту і незламності духу. Багато хто із вас і зараз, у ці буремні для України часи, ділиться власним бойовим досвідом з молодшими поколіннями, підтримує їхній патріотичний дух і безпосередньо бере участь у захисті України від ворога. Наша вдячність і низький уклін за мужність і відданість Українському народові».

Голова ветеранської організації Олександр Колєснік у свою чергу привітав всіх з цією визначною ювілейною датою. Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам’ять нашого земляка – воїна-афганця Сергія Олійника, ветерана-афганця Ігоря Євтушенка, який стояв у витоків вільногірської організації ветеранів Афганістану і був її очільником, всіх співгромадян, які до кінця залишились вірними громадянському і військовому обов’язку.

Володимир Василенко і Олександр Колєснік побажали учасникам зустрічі перемоги України у цій запеклій війні, повернення додому всіх захисників і захисниць живими і неушкодженими, мирного майбуття, втілення мрій і міцного здоров’я.