Вільногірська міська рада — офіційний сайт

В Україні стартував Всеукраїнський тиждень громадянського суспільсьтва.

15.09.2023

З 11 по 17 вересня в рамках реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні стартував Всеукраїнський тиждень громадянського суспільсьтва. У нашій громаді з цієї нагоди організовано проведення круглого столу за участі працівників органів місцевого самоврядування та Національної поліції України.

Проводили нараду міський голова Володимир Василенко та начальник сектору взаємодії з громадами Кам'янського районного управління поліції Євген Липка.

Обговорили комплекс проблемних питань, які завжди на часі.

Зокрема, йшлося про підвищення рівня освіченості населення з питань безпеки та роботи поліції, необхідності проведення інформаційних кампаній, лекцій, тренінгів з основ безпеки та правової освіти, які допоможуть людям добре розуміти їхні права, обов'язки та роль у забезпеченні безпеки в суспільстві, постійної співпраці поліції та громади у цьому напрямку.

Представник поліції зупинився також на таких актуальних темах, як: попередження проявів домашнього насильства, особистої безпеки громадян, постійної співпраці з практикуючими психологами, які мають досвід роботи з постраждалими внаслідок різних форм домашнього насильства; проведення спільних профілактичних заходів щодо протидії шахрайствам, зокрема серед найбільш вразливих груп населення, які мають найвищий ризик потрапляння у складні життєві обставини через вплив несприятливих зовнішніх або внутрішніх чинників; зниження аварійності на дорогах; розширення систем вуличного відеоспостереження, зовнішнього освітлення та інші.

 


« Повернутись