Вітання міського голови з нагоди завершення навчального року
Щиро вітаємо вихованців дошкільних навчальних закладів та здобувачів освіти вільногірських ліцеїв, учнів позашкільних закладів освіти із завершенням навчального року!
Для всіх хлопчиків та дівчаток він став черговим етапом розвитку, накопичення знань та досвіду. Для педагогів та батьків це був ще один насичений рік великої спільної роботи заради безпеки, здоров’я та навчання дітей.
Шана і подяка всім нашим Захисникам і Захисницям за те, що своєю стійкістю, відвагою і незламністю дають можливість під час війни належним чином функціонувати закладам освіти, підтримувати навчально-виховні процеси, людям – жити, працювати, навчатися і мріяти.
Хай літо буде для всіх нас переможним, теплим, багатим на гарні події, знайомства і новини! Здійснення всіх планів, чистого мирного неба над головами, шановні діти та дорослі.
Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО