З Днем Збройних Сил України!

06.12.2021

Шановна громадо!

Сьогодні ми відзначаємо День Збройних Сил України. З нагоди свята зі словами вдячності звертаємось до наших земляків, які з гідністю поставилися до громадянського обов’язку і зробили особистий внесок у справу служіння Україні.

Особливі слова привітання адресуємо тим, хто зараз несе службу у різних точках держави і стоїть на варті інтересів України.

Вічна, невмируща пам'ять тим, хто віддав життя за мир і свободу українського народу, рідної землі. Низький їм уклін і наша шана.

Звертаючись до нашої молоді, хочемо побажати їй зберігати на життєвому шляху патріотичний незламний дух, залишатися вірною ідеалам незалежності, справедливості та гідності, притаманним нашому народові.

Хай світлі образи квітучої землі та рідної домівки завжди будуть святими оберегами для тих, хто несе і нестиме службу.

Вітаємо всіх зі святом, бажаємо нашій громаді піднесеного настрою та впевненості у мирному і світлому майбутньому. Хай береже всіх нас Господь!

Слава Збройним Силам України!

Міський голова Володимир Василенко

Секретар міської ради Олександр Бобошко