Звернення міського голови з нагоди відзначення Дня пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945
Шановні жителі громади!
День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років об’єднує декілька поколінь у глибокій шані до подвигу тих, хто виборював свободу і мир.
Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю мільйонів загиблих, вшановуємо мужність і самопожертву воїнів, які стали на захист рідної землі. Їхній подвиг назавжди залишиться в нашій історії як приклад справжнього патріотизму і відданості батьківщині.
Сьогодні всі ми усвідомлюємо ціну миру, людського життя та свободи, адже наша земля знову у вогні війни. Тільки ворог тепер інший – рашизм.
Наш обов’язок — не лише зберегти історичну правду про ті страшні роки та передати її наступним поколінням, а й зробити все можливе, щоб зараз вибороти щасливе мирне життя для свого народу, повернути тимчасово окуповані території, відродити Україну.
Ми з вдячністю вклоняємося героям минулих і наших днів.
Честь і шана Захисникам і Захисницям!
Вічна пам’ять співвітчизникам, які віддали життя у боротьбі із окупантами, стали жертвами військових злочинів.
З повагою
міський голова Володимир Василенко