Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

22.12.2022

ІНФОРМАЦІЯ

Управління архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради Дніпропетровської області про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки комунального майна

            Назва об’єкта:

1) частина нежитлової будівлі (85/100), площею 1509,7 кв. м., розташованої за адресою: с. Дмитрівка, вул. Дмитра Вишневецького, 1. Балансоутримувач: управління архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради Дніпропетровської області. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості об’єкта для приватизації;

 Запланована дата оцінки – 01.01.2023 р.

 

 Вимогами до претендентів для участі у конкурсі є наявність:

Відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта; досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки майна.

 Учасникам конкурсу потрібно подати конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів

До підтвердних документів належать: заява на участь у конкурсі (за встановленою формою); копія установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі, та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; копії сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тошо).

Претендент подає у запечатаному конверті пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

Конкурсний відбір буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015р. №2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016р. за №60/2819.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності».

            Конкурсну документацію подати до 04.01.2023р. до 17:00 за адресою:

            51700, м. Вільногірськ, вул. ім. В. В. Варена, 15.

            Телефон для довідок: +380983613664.


« Повернутись