Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Пам'ятаємо...Олександр Олександрович ПАНЧЕНКО

04.04.2023

Надійшло ще одне невтішне сповіщення від військових: виконуючи бойове завдання за призначенням в ході ведення бойових дій поблизу населеного пункту Водяне Донецької області, загинув вільногірець Олександр Олександрович ПАНЧЕНКО.
Строкову службу проходив у прикордонних військах на Закарпатті.
Знайомі та рідні характеризують його як добру, щедру людину, готову завжди підтримати інших, надати посильну допомогу, поділитися останнім.
Служив Олександр у стрілецькому батальйоні однієї з військових частин Збройних Сил України. Довелось на війні бути і кулеметником, і водієм-радіотелефоністом.
У полеглого залишились батьки, сестра і син. Від всієї громади висловлюю родині, всім близьким, знайомим, колегам по роботі, бойовим побратимам Олександра щирі співчуття.
Олександрові Олександровичу – вдячність за стійкість, мужність і звитягу, за всі зусилля, покладені на вівтар перемоги України у цій визвольній боротьбі.
Дорогі земляки! Прошу підтримати рідних загиблого в цей скорботний час і взяти участь у церемонії прощання. Вона відбудеться у середу, 05 квітня, об 11:30 на площі перед Палацом культури і спорту «Металург».

Поховають Олександра ПАНЧЕНКА на Алеї Слави міського кладовища.

 

Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО


« Повернутись